.
  • Wiek lat (1970-01-01)
  • Waga kg
  • Wzrost cm

Kibicuj na Facebooku:

Najnowsze informacje

Pokaż opcje

09:00 4 VI
Zdjęcie

W finale turnieju bokserskiego w igrzyskach olimpijskich w Rzymie rozpoczęła się wielka kariera Muhammada Alego. Jego rywalem był wówczas Zbigniew Pietrzykowski, trenowany przez Feliksa Stamma.

11:10 4 IX
Zdjęcie

Legendarny trener. Poprowadził reprezentację Polski do mistrzostwa świata i olimpijskiego złota.

21:01 8 VIII
Zdjęcie

Urbańczyk ustanowiła rekord na dystansie 100 m stylem zmiennym.

19:1728 II
Zdjęcie

Sportowcy, którzy zdobyli złote krążki na igrzyskach olimpijskich w Londynie, w czwartek spotkali się z Elżbietą II.

15:4127 XI
Zdjęcie

Na dobre ruszyły w Londynie prace w Parku Olimpijskim, które mają sprawić, że niektóre obiekty służące uczestnikom igrzysk będą mogły zostać oddane do użytku mieszkańcom miasta. Koszt zmiany przeznaczenia kompleksu to 468 milionów funtów.

07:5814 XI
Zdjęcie

Przedstawiciele komitetu organizacyjnego igrzysk w Londynie poinformowali, że wpływy z tej imprezy oraz z paraolimpiady bilansują sumę, jaką wydano na przygotowania.

14:4123 X
Zdjęcie

Rząd brytyjski poinformował we wtorek, że koszt organizacji tegorocznych igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich w Londynie był o blisko 400 milionów funtów mniejszy niż zakładano.

13:4419 IX
Zdjęcie

Po 44 dniach oczekiwania nowozelandzka kulomiotka Valerie Adams odebrała złoty medal olimpijski.

17:5717 IX
Zdjęcie

W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, na której uhonorowano medalistów igrzysk olimpijskich w Londynie.

17:5117 IX
Zdjęcie

Czeki na 1,150 mln złotych odebrali polscy medaliści igrzysk w Londynie i ich trenerzy podczas poniedziałkowej gali w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

13:5517 IX
Zdjęcie

Polscy medaliści igrzysk 2012 odsłonili repliki dziesięciu medali zdobytych w Londynie. W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się gala z udziałem medalistów.

20:2714 IX
Zdjęcie

Medaliści olimpijscy i paraolimpijscy z Londynu wciąż zbierają gratulacje i nagrody. Minister sportu Joanna Mucha podjęła ich obiadem na Stadionie Narodowym.

19:3314 IX
Zdjęcie

W magazynie wracamy do najważniejszych wydarzeń igrzysk olimpijskich w Londynie w wykonaniu miejscowych zawodników oraz innych, którzy zapisali się w historii tej imprezy w wyjątkowy sposób.

07:3214 IX
Zdjęcie

Polscy olimpijczycy na igrzyskach w Londynie zdobyli dziesięć medali. Już we wtorek Polski Komitet Olimpijski wręczy medalistom nagrody za ich wspaniałe osiągnięcia.

16:1113 IX
Zdjęcie

Zofia Klepacka, tak jak zapowiadała przed igrzyskami, ogłosiła w czwartek rozpoczęcie aukcji brązowego medalu olimpijskiego.

08:1812 IX
Zdjęcie

Zdobywca złotego medalu w Londynie w kolarstwie górskim Czech Jaroslav Kulhavy przeznaczył 1/3 nagrody za olimpijski triumf na szkolenie młodzieży w macierzystym związku.

14:22 6 IX
Zdjęcie

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w zapasach w stylu klasycznym Damian Janikowski otrzyma od związku czek na sto tysięcy złotych.

11:46 6 IX
Zdjęcie

Trzykrotny medalista olimpijski w rzucie dyskiem Virgilius Alekna zgłosił gotowość kandydowania na funkcję prezesa Litewskiego Komitetu Olimpijskiego.

14:28 1 IX
Zdjęcie

Studio Telewizji Polskiej podczas igrzysk olimpijskich w Londynie znalazło uznanie nie tylko widzów, ale także dziennikarzy i gości w nim pracujących. Autorkami scenografii są Aneta Trześniowska i Klaudia Solarz.

12:58 1 IX
Zdjęcie

Chińscy złoci medaliści olimpijscy z Londynu otrzymali od państwa luksusowe apartamenty oraz premie finansowe.

09:1826 VIII
Zdjęcie

Mistrz Europy z Barcelony Marcin Lewandowski o niepowodzeniu w igrzyskach olimpijskich w Londynie, siostrze, dla której jest idolem, wakacjach i tatuażach.

07:3624 VIII
Zdjęcie

W igrzyskach w Londynie wystartowało aż 57 lekkoatletów, którzy wcześniej odbywali karę dyskwalifikacji za stosowanie dopingu.

16:2022 VIII
Zdjęcie

– Zespół wsparcia Klubu Londyn 2012 to pieniądze wyrzucone w błoto – krytykuje ministerialny program finansowania przygotowań do IO w Londynie Józef Bejnarowicz.

08:2022 VIII
Zdjęcie

Po fatalnym występie na igrzyskach polski ciężarowiec Marcin Dołęga chciał zakończyć karierę. Postanowił jednak zmienić zdanie.

17:5421 VIII
Zdjęcie

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w zapasach, Damian Janikowski odpowiedział za pośrednictwem SPORT.TVP.PL na najciekawsze pytania internautów.

11:3821 VIII
Zdjęcie

W trakcie igrzysk olimpijskich w Londynie do mediów wyciekło zdjęcie z kampanii reklamowej jednej z firm odzieżowych z wizerunkiem Michaela Phelpsa. Amerykaninowi grozi nawet utrata medali!

10:2521 VIII
Zdjęcie

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w "Pytaniu na Śniadanie" odpowiadał na pytania związane ze sportem, ale nie tylko...

08:1121 VIII
Zdjęcie

Brytyjskiemu mistrzowi olimpijskiemu i jego bratu, który zajął w Londynie trzecie miejsce pieniądze wraz z gratulacjami przesłał 89-letni emeryt.

16:1820 VIII
Zdjęcie

Brązowa medalistka olimpijska w poniedziałek została uroczyście powitana w rodzinnych Tychach. – To do mnie nie dociera – przyznała.

19:3719 VIII
Zdjęcie

Brazylijczycy powitali olimpijską flagę. Ceremonia miała miejsce na słynnej górze Corcovado z pomnikiem Chrystusa Odkupiciela.

12:3519 VIII
Zdjęcie

W miarę jak euforia londyńskich igrzysk odchodzi w przeszłość, rośnie liczba Brytyjczyków zmagających się z olimpijską chandrą.

18:3518 VIII
Zdjęcie

Brazylia domaga się weryfikacji wyniku bokserskiego finału w kat. 75 kg. Kwestionowana jest kara nałożona na Falcao przez polskiego sędziego.

21:1417 VIII
Zdjęcie

Szymon Kołecki zaraz po zdobyciu przez Adriana Zielińskiego złota w Londynie zaatakował Polski Związek Podnoszenia Ciężarów. Według działaczy, dwukrotny wicemistrz olimpijski rozpoczął przedwyborczą kampanię.

20:0017 VIII
Zdjęcie

Ruszyła T-Mobile Ekstraklasa, a tempa nabierają też rozgrywki LE. Mamy dla Was bilety na mecz Legii z Rosenborgiem. Zapraszamy do udziału w konkursie SPORT.TVP.PL!

15:0217 VIII
Zdjęcie

- Stare Jabłonki zawsze będą dla mnie wyjątkowym miejscem, bowiem to tutaj siedem lat temu brałem udział w swoim pierwszym poważnym turnieju – powiedział brązowy medalista olimpijski w siatkówce plażowej Łotysz Martins Plavins.

11:3417 VIII
Zdjęcie

Wracający z igrzysk w Londynie północnokoreańscy sportowcy zostali powitani w kraju jak bohaterowie. Na lotnisku w Phenianie spotkali się z wysokiej rangi urzędnikami rządu.

11:1317 VIII
Zdjęcie

Kulomiotka Valerie Adams chce jak najszybciej otrzymać złoty medal igrzysk w Londynie, który został jej przyznany po złapaniu na stosowaniu dopingu Białorusinki Nadieżdy Ostapczuk.

20:5816 VIII
Zdjęcie

– Będzie mi to siedziało w głowie do końca życia. Nie ma co ukrywać, że to ja totalnie zawaliłem – powiedział o olimpijskim starcie załamany Marcin Dołęga.

16:3516 VIII
Zdjęcie

Brązowy medalista igrzysk w Londynie w nagrodę za olimpijski medal dostał od władz Opola pieniądze i dziecięcy wózek dla bliźniaków.

14:1016 VIII
Zdjęcie

Anita Włodarczyk w Londynie zdobyła srebro. Mogła sięgnąć nawet po złoto, ale spaliła swój najlepszy rzut. Trener Krzysztof Kaliszewski wciąż czuje niedosyt po tym starcie.

10:0116 VIII
Zdjęcie

Wiele osób zarzucało Agnieszce Radwańskiej, że medal na igrzyskach nie jest dla niej najważniejszy. – Te wypowiedzi były wyrwane z kontekstu – wytłumaczyła tenisistka.

09:1816 VIII
Zdjęcie

Dostojne przywileje i wspaniałe nagrody czekały na powracającego z Londynu, mistrza olimpijskiego w rzucie oszczepem Keshorna Walcotta. Cały Trynidad opanował szał radości.

08:0816 VIII
Zdjęcie

W czwartkowym wywiadzie w "Przeglądzie Sportowym" trener naszych siatkarzy Andrea Anastasi wytłumaczył, dlaczego Polacy zawiedli na igrzyskach w Londynie.

15:3515 VIII
Zdjęcie

Setki osób, w tym czołowi politycy, powitały na lotnisku w Kampali mistrza olimpijskiego w biegu maratońskim Stephena Kiproticha.

09:3215 VIII
Zdjęcie

108 lat temu niesłusznie przyznano dwa złote medale USA. Odkryli to norwescy badacze, którzy teraz domagają się zwrotu utraconych krążków.

09:2615 VIII
Zdjęcie

Mistrzowie olimpijscy z Londynu - Brytyjczyk Mohamed Farah i Kenijczyk David Rudisha zostali zaproszeni na pierwszy mecz Arsenalu w nowym sezonie.

08:1015 VIII
Zdjęcie

Wicemistrz olimpijski z Londynu w sztafecie 4x100 m, reprezentant USA Jeffery Demps chce występować w lidze futbolu amerykańskiego NFL.

07:5415 VIII
Zdjęcie

Londyńskie igrzyska olimpijskie w ciągu 17 dni obejrzała rekordowa liczba prawie 220 milionów telewidzów w Stanach Zjednoczonych.

23:2314 VIII
Zdjęcie

Polacy przywieźli z igrzysk olimpijskich w Londynie 10 medali. Zobaczmy jeszcze raz, w jaki sposób nasi reprezentanci sięgali po ten najcenniejszy krążek.

21:5814 VIII
Zdjęcie

Jak igrzyska w Londynie zmieniły mapę sportowego świata? Kto wyrasta na nową potęgę, a kto został strącony z tronu?