Zdjęcie

Urbańczyk ustanowiła rekord na dystansie 100 m stylem zmiennym.

Zdjęcie

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w zapasach w stylu klasycznym Damian Janikowski otrzyma od związku czek na sto tysięcy złotych.

Zdjęcie

Mistrz Europy z Barcelony Marcin Lewandowski o niepowodzeniu w igrzyskach olimpijskich w Londynie, siostrze, dla której jest idolem, wakacjach i tatuażach.

Zdjęcie

W igrzyskach w Londynie wystartowało aż 57 lekkoatletów, którzy wcześniej odbywali karę dyskwalifikacji za stosowanie dopingu.

Zdjęcie

– Zespół wsparcia Klubu Londyn 2012 to pieniądze wyrzucone w błoto – krytykuje ministerialny program finansowania przygotowań do IO w Londynie Józef Bejnarowicz.

Zdjęcie

Po fatalnym występie na igrzyskach polski ciężarowiec Marcin Dołęga chciał zakończyć karierę. Postanowił jednak zmienić zdanie.

Zdjęcie

Brytyjskiemu mistrzowi olimpijskiemu i jego bratu, który zajął w Londynie trzecie miejsce pieniądze wraz z gratulacjami przesłał 89-letni emeryt.

Zdjęcie

Brązowa medalistka olimpijska w poniedziałek została uroczyście powitana w rodzinnych Tychach. – To do mnie nie dociera – przyznała.

Zdjęcie

Brazylia domaga się weryfikacji wyniku bokserskiego finału w kat. 75 kg. Kwestionowana jest kara nałożona na Falcao przez polskiego sędziego.

Zdjęcie

- Stare Jabłonki zawsze będą dla mnie wyjątkowym miejscem, bowiem to tutaj siedem lat temu brałem udział w swoim pierwszym poważnym turnieju – powiedział brązowy medalista olimpijski w siatkówce plażowej Łotysz Martins Plavins.

To już wszystkie wpisy spełniające parametry wyszukiwania.

więcej