Finał to wspaniałe zakończenie!

Źródło: london2012.com

– To był bardzo nerwowy półfinał turnieju olimpijskiego i chcemy szybko zapomnieć o tym trudnym meczu – przyznała Kim Lammers, reprezentantka Holandii w hokeju na trawie. W piątek jej drużyna rozegra finałowe spotkanie z Argentyną!

Reprezentacja Holandii ma szansę na trzeci medal w historii (fot. Getty Images) Reprezentacja Holandii ma szansę na trzeci medal w historii (fot. Getty Images)

Staramy się pokazać w decydujących meczach jak najlepszą formę i zdobyć trzeci złoty medal dla Holandii. Półfinał przeciwko Nowej Zelandii był dla nas bardzo nerwowy, ale staramy się już o tym nie myśleć.

Myślę, że możemy grać jeszcze lepiej, niż pokazałyśmy do tej pory. Musimy być tylko czasami o kilka kroków szybciej, niż nasze rywalki. Nie możemy czekać. Musimy atakować, a nie tylko reagować na ruch przeciwnika.

Mam nadzieję, że finał będzie dla nas wspaniałym zakończeniem igrzysk w Londynie. Myślę, że pokazałam w trakcie turnieju dobrą formę, ale liczę, że w finale będę mojej najlepszej dyspozycji. To byłoby bardzo miłe.