Wygraj zaproszenie na mecz Legia – Rosenborg

Źródło: SPORT.TVP.PL

Ruszyła T-Mobile Ekstraklasa, a tempa nabierają też rozgrywki Ligi Europejskiej. Mamy dla Was bilety na mecz Legii Warszawa z Rosenborgiem Trondheim. Zapraszamy do udziału w konkursie SPORT.TVP.PL!

ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Który z zawodników był faulowany jako pierwszy w meczu Legia Warszawa - Borussia Dortmund?

Odpowiedź znajdziecie w materiale wideo poniżej.

Pierwsze dwie osoby, które prześlą odpowiedź na adres e-mail: kibic@tvp.pl otrzymają podwójne zaproszenie na mecz w ramach rozgrywek Ligi Europejskiej Legia Warszawa – Rosenborg Trondheim, który zostanie rozegrany 23 sierpnia 2012 roku o godz. 19:00 na Stadionie Wojska Polskiego, przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 20 sierpnia na stronach portalu. Zwycięzcy zostaną poinformowani w mailu wraz z instrukcją działania. W konkursie mogą brać osoby, które nie mają kart kibica Legii Warszawa.
Brak odpowiedzi na informację Organizatora sygnalizującą wygraną w konkursie w terminie do 19 sierpnia 2012 r. do godz. 19.00 jest równoznaczny z rezygnacją osoby uprawnionej z prawa do otrzymania nagrody i wygaśnięciem tego prawa.

WAŻNE: Każda wiadomość e-mail musi zawierać:

a) odpowiedź na pytanie konkursowe
b) imię, nazwisko i numer PESEL uczestnika
c) oświadczenie o następującej treści: "Zapoznałem (am) się z regulaminem; wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych przez Organizatora dla celów przeprowadzenia konkursu, poinformowania mnie o jego wynikach, opublikowania ich na stronach internetowych oraz przesłania ewentualnych nagród".

ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU