Klasyfikacja medalowa

13 VIII, godz. 14:59 Pekin 2008r. Ateny 2004r.
1. więcej Stany Zjednoczone (USA) 46 29 29 104 110 101
1. (11 VIII) WILLIAMS Deron Koszykówka
2. (30 VII) THOMAN Nick Pływanie
3. (4 VIII) THOMAN Nick Pływanie
4. (11 VIII) BRYANT Kobe Koszykówka
5. (11 VIII) WESTBROOK Russell Koszykówka
6. (1 VIII) KOHLER Kara Wioślarstwo
7. (11 VIII) IGUODALA Andre Koszykówka
8. (11 VIII) PAUL Chris Koszykówka
9. (11 VIII) BAILEY Ryan Lekkoatletyka
10. (4 VIII) COLE Charles Wioślarstwo
11. (11 VIII) DURANT Kevin Koszykówka
12. (11 VIII) CHANDLER Tyson Koszykówka
13. (8 VIII) DEMUS Lashinda Lekkoatletyka
14. (9 VIII) MITTS Heather Piłka nożna
15. (10 VIII) MADISON Tianna Lekkoatletyka
16. (9 VIII) HEATH Tobin Piłka nożna
17. (9 VIII) O'REILLY Heather Piłka nożna
18. (9 VIII) RAPINOE Megan Piłka nożna
19. (9 VIII) O'HARA Kelley Piłka nożna
20. (8 VIII) CHUN Clarissa Kyoko Mei Ling Zapasy
21. (7 VIII) MANZANO Leonel Lekkoatletyka
22. (10 VIII) TARMOH Jeneba Lekkoatletyka
23. (7 VIII) HARPER Dawn Lekkoatletyka
24. (10 VIII) KNIGHT Bianca Lekkoatletyka
25. (5 VIII) RICHARDS-ROSS Sanya Lekkoatletyka
26. (11 VIII) RICHARDS-ROSS Sanya Lekkoatletyka
27. (4 VIII) DONAHUE Claire Pływanie
28. (9 VIII) SAUERBRUNN Becky Piłka nożna
29. (9 VIII) le PEILBET Amy Piłka nożna
30. (9 VIII) RAMPONE Christie Piłka nożna
31. (9 VIII) LLOYD Carli Piłka nożna
32. (9 VIII) BOXX Shannon Piłka nożna
33. (4 VIII) HURLEY Kelley Szermierka
34. (9 VIII) BUEHLER Rachel Piłka nożna
35. (9 VIII) RODRIGUEZ Amy Piłka nożna
36. (4 VIII) VOLLMER Dana Pływanie
37. (29 VII) VOLLMER Dana Pływanie
38. (1 VIII) VOLLMER Dana Pływanie
39. (9 VIII) CHENEY Lauren Piłka nożna
40. (9 VIII) LEROUX Sydney Piłka nożna
41. (11 VIII) McCORORY Francena Lekkoatletyka
42. (2 VIII) WHIPPLE Mary Wioślarstwo
43. (11 VIII) McCOUGHTRY Angel Koszykówka
44. (30 VII) McCRORY Nicholas Skoki do wody
45. (9 VIII) WENGER Lauren Piłka wodna
46. (11 VIII) MIYASHIRO Tamari Siatkówka
47. (31 VII) WIEBER Jordyn Gimnastyka sportowa
48. (11 VIII) WHALEN Lindsay Koszykówka
49. (8 VIII) MERRITT Aries Lekkoatletyka
50. (28 VII) WUKIE Jacob Łucznictwo
51. (10 VIII) McPHERSON Paige Taekwondo
52. (9 VIII) MORGAN Alex Piłka nożna
53. (11 VIII) MOORE Maya Koszykówka
54. (30 VII) SONI Rebecca Pływanie
55. (4 VIII) SONI Rebecca Pływanie
56. (2 VIII) SONI Rebecca Pływanie
57. (9 VIII) TAYLOR Christian Lekkoatletyka
58. (4 VIII) OCHAL Glenn Wioślarstwo
59. (11 VIII) TROTTER DeeDee Lekkoatletyka
60. (5 VIII) TROTTER DeeDee Lekkoatletyka
61. (31 VII) HANCOCK Vincent Strzelectwo
62. (31 VII) PHELPS Michael Pływanie
63. (3 VIII) PHELPS Michael Pływanie
64. (31 VII) PHELPS Michael Pływanie
65. (29 VII) PHELPS Michael Pływanie
66. (4 VIII) PHELPS Michael Pływanie
67. (2 VIII) PHELPS Michael Pływanie
68. (9 VIII) PETRI Heather Piłka wodna
69. (4 VIII) GAULT Scott Wioślarstwo
70. (11 VIII) PARKER Candace Koszykówka
71. (8 VIII) KESSY Jennifer Siatkówka plażowa
72. (28 VII) ELLISON Brady Łucznictwo
73. (8 VIII) ROSS April Siatkówka plażowa
74. (1 VIII) PERDUE Lauren Pływanie
75. (2 VIII) MUSNICKI Meghan Wioślarstwo
76. (11 VIII) BARRETT Brigetta Lekkoatletyka
77. (2 VIII) LOFGREN Esther Wioślarstwo
78. (8 VIII) JETER Carmelita Lekkoatletyka
79. (10 VIII) JETER Carmelita Lekkoatletyka
80. (4 VIII) JETER Carmelita Lekkoatletyka
81. (31 VII) McLEAN Matthew Pływanie
82. (11 VIII) PATTON Darvis Lekkoatletyka
83. (11 VIII) THOMPSON Courtney Siatkówka
84. (29 VII) JOHNSTON Abigail Skoki do wody
85. (9 VIII) SHIELDS Claressa Boks
86. (11 VIII) JAMES Lebron Koszykówka
87. (12 VIII) VARNER Jacob Stephen Zapasy
88. (11 VIII) JONES Asjha Koszykówka
89. (9 VIII) JENNINGS Terrence Taekwondo
90. (1 VIII) KALMOE Megan Wioślarstwo
91. (1 VIII) IPSEN Kristian Skoki do wody
92. (2 VIII) LIND Caroline Wioślarstwo
93. (4 VIII) LAWRENCE Maya Szermierka
94. (2 VIII) LOCHTE Ryan Pływanie
95. (31 VII) LOCHTE Ryan Pływanie
96. (28 VII) LOCHTE Ryan Pływanie
97. (29 VII) LOCHTE Ryan Pływanie
98. (2 VIII) LOCHTE Ryan Pływanie
99. (7 VIII) KYNARD Erik Lekkoatletyka
100. (1 VIII) LEYVA Danell Gimnastyka sportowa
101. (29 VII) LEZAK Jason Pływanie
102. (2 VIII) DAVIES Caryn Wioślarstwo
103. (3 VIII) LEDECKY Katie Pływanie
104. (11 VIII) LARSON Jordan Siatkówka
105. (2 VIII) LOGAN Eleanor Wioślarstwo
106. (31 VII) LEVERENZ Caitlin Pływanie
107. (11 VIII) LOVE Kevin Koszykówka
108. (8 VIII) DELOACH Janay Lekkoatletyka
109. (11 VIII) DAVIS Nicole Siatkówka
110. (29 VII) FEIGEN James Pływanie
111. (11 VIII) HANEEF-PARK Tayyiba Siatkówka
112. (31 VII) DOUGLAS Gabrielle Gimnastyka sportowa
113. (2 VIII) DOUGLAS Gabrielle Gimnastyka sportowa
114. (6 VIII) EMMONS Matthew Strzelectwo
115. (1 VIII) DUMAIS Troy Skoki do wody
116. (11 VIII) GOULD Georgia Kolarstwo górskie
117. (9 VIII) EATON Ashton Lekkoatletyka
118. (28 VII) COUGHLIN Natalie Pływanie
119. (30 VII) GREVERS Matthew Pływanie
120. (29 VII) GREVERS Matthew Pływanie
121. (4 VIII) GREVERS Matthew Pływanie
122. (4 VIII) BAUSCH Dotsie Kolarstwo torowe
123. (1 VIII) ADRIAN Nathan Pływanie
124. (29 VII) ADRIAN Nathan Pływanie
125. (4 VIII) ADRIAN Nathan Pływanie
126. (9 VIII) DRIES Annika Piłka wodna
127. (30 VII) FRANKLIN Missy Pływanie
128. (3 VIII) FRANKLIN Missy Pływanie
129. (4 VIII) FRANKLIN Missy Pływanie
130. (28 VII) FRANKLIN Missy Pływanie
131. (1 VIII) FRANKLIN Missy Pływanie
132. (4 VIII) HAMMER Sarah Kolarstwo torowe
133. (7 VIII) HAMMER Sarah Kolarstwo torowe
134. (9 VIII) HARDEE Trey Lekkoatletyka
135. (31 VII) DWYER Conor Pływanie
136. (9 VIII) WINDES Elsie Piłka wodna
137. (28 VII) NEAL Lia Pływanie
138. (8 VIII) FELIX Allyson Lekkoatletyka
139. (11 VIII) FELIX Allyson Lekkoatletyka
140. (10 VIII) FELIX Allyson Lekkoatletyka
141. (11 VIII) AKINRADEWO Foluke Siatkówka
142. (1 VIII) ANDERSON Alyssa Pływanie
143. (11 VIII) FOWLES Sylvia Koszykówka
144. (9 VIII) ANAE Tumua Piłka wodna
145. (11 VIII) GATLIN Justin Lekkoatletyka
146. (5 VIII) GATLIN Justin Lekkoatletyka
147. (4 VIII) HANSEN Brendan Pływanie
148. (29 VII) HANSEN Brendan Pływanie
149. (9 VIII) ANDERSON Haley Pływanie
150. (11 VIII) AUGUSTUS Seimone Koszykówka
151. (11 VIII) ANTHONY Carmelo Koszykówka
152. (9 VIII) ARMSTRONG Betsey Piłka wodna
153. (11 VIII) BAKER Keshia Lekkoatletyka
154. (3 VIII) BEISEL Elizabeth Pływanie
155. (28 VII) BEISEL Elizabeth Pływanie
156. (4 VIII) GRAY Jamie Lynn Strzelectwo
157. (31 VII) BERENS Ricky Pływanie
158. (29 VII) BERENS Ricky Pływanie
159. (4 VIII) BOOTSMA Rachel Pływanie
160. (11 VIII) BERG Lindsey Siatkówka
161. (11 VIII) BOUDIA David Skoki do wody
162. (30 VII) BOUDIA David Skoki do wody
163. (11 VIII) BIRD Sue Koszykówka
164. (29 VII) BRYANT Kelci Skoki do wody
165. (11 VIII) CASH Swin Koszykówka
166. (2 VIII) CAFARO Erin Wioślarstwo
167. (11 VIII) CHARLES Tina Koszykówka
168. (4 VIII) REED Jennie Kolarstwo torowe
169. (31 VII) ROSS Kyla Gimnastyka sportowa
170. (11 VIII) CATCHINGS Tamika Koszykówka
171. (4 VIII) RUMMEL Henrik Wioślarstwo
172. (9 VIII) SEIDEMANN Melissa Piłka wodna
173. (9 VIII) SOLO Hope Piłka nożna
174. (8 VIII) RICHARDSON Jason Lekkoatletyka
175. (4 VIII) RUPP Galen Lekkoatletyka
176. (4 VIII) SCANLAN Susie Szermierka
177. (31 VII) TARWATER Davis Pływanie
178. (4 VIII) SHANTEAU Eric Pływanie
179. (1 VIII) ARMSTRONG Kristin Kolarstwo szosowe
180. (11 VIII) TAURASI Diana Koszykówka
181. (31 VII) SCHMITT Allison Pływanie
182. (4 VIII) SCHMITT Allison Pływanie
183. (28 VII) SCHMITT Allison Pływanie
184. (29 VII) SCHMITT Allison Pływanie
185. (1 VIII) SCHMITT Allison Pływanie
186. (4 VIII) TAMAYO Lauren Kolarstwo torowe
187. (9 VIII) STEFFENS Maggie Piłka wodna
188. (9 VIII) STEFFENS Jessica Piłka wodna
189. (6 VIII) SUHR Jennifer Lekkoatletyka
190. (11 VIII) SCOTT-ARRUDA Danielle Siatkówka
191. (2 VIII) FRANCIA Zsuzsanna Wioślarstwo
192. (2 VIII) RITZEL Taylor Wioślarstwo
193. (2 VIII) HARRISON Kayla Judo
194. (9 VIII) RULON Kelly Piłka wodna
195. (30 VII) MALLOY Marti Judo
196. (11 VIII) HARMOTTO Christa Siatkówka
197. (31 VII) MARONEY Mc Kayla Gimnastyka sportowa
198. (5 VIII) MARONEY Mc Kayla Gimnastyka sportowa
199. (9 VIII) ESPARZA Marlen Boks
200. (7 VIII) RAISMAN Alexandra Gimnastyka sportowa
201. (31 VII) RAISMAN Alexandra Gimnastyka sportowa
202. (7 VIII) RAISMAN Alexandra Gimnastyka sportowa
203. (4 VIII) McGILL Tyler Pływanie
204. (1 VIII) MARTELLI Adrienne Wioślarstwo
205. (4 VIII) HARDY Jessica Pływanie
206. (28 VII) HARDY Jessica Pływanie
207. (29 VII) RHODE Kimberly Strzelectwo
208. (9 VIII) MATHEWSON Courtney Piłka wodna
209. (8 VIII) MAY-TREANOR Misty Siatkówka plażowa
210. (3 VIII) HOFFA Reese Lekkoatletyka
211. (11 VIII) HODGE Megan Siatkówka
212. (11 VIII) HOOKER Destinee Siatkówka
213. (31 VII) HOUCHIN Charlie Pływanie
214. (11 VIII) SCOTT Coleman Zapasy
215. (9 VIII) CRAIG Kami Piłka wodna
216. (2 VIII) CLARY Tyler Pływanie
217. (28 VII) VANDERKAAY Peter Pływanie
218. (9 VIII) WAMBACH Abby Piłka nożna
219. (8 VIII) WALSH JENNINGS Kerri Siatkówka plażowa
220. (1 VIII) DELL Natalie Wioślarstwo
221. (10 VIII) BURROUGHS Jordan Ernest Zapasy
222. (4 VIII) HURLEY Courtney Szermierka
223. (28 VII) WEIR Amanda Pływanie
224. (4 VIII) LARSON Breeja Pływanie
225. (9 VIII) BARNHART Nicole Piłka nożna
226. (4 VIII) CLAYE Will Lekkoatletyka
227. (9 VIII) CLAYE Will Lekkoatletyka
228. (11 VIII) TOM Logan Siatkówka
229. (6 VIII) TINSLEY Michael Lekkoatletyka
230. (9 VIII) VILLA Brenda Piłka wodna
231. (11 VIII) DEMPS Jeffery Lekkoatletyka
232. (10 VIII) WILLIAMS Lauryn Lekkoatletyka
233. (10 VIII) McQUAY Tony Lekkoatletyka
234. (11 VIII) HARDEN James Koszykówka
235. (3 VIII) JONES Cullen Pływanie
236. (29 VII) JONES Cullen Pływanie
237. (4 VIII) JONES Cullen Pływanie
238. (1 VIII) VREELAND Shannon Pływanie
239. (11 VIII) GAY Tyson Lekkoatletyka
240. (8 VIII) REESE Brittney Lekkoatletyka
241. (11 VIII) KIMMONS Trell Lekkoatletyka
242. (10 VIII) MANCE Joshua Lekkoatletyka
243. (11 VIII) DAVIS Anthony Koszykówka
244. (10 VIII) MITCHELL Manteo Lekkoatletyka
245. (10 VIII) NELLUM Bryshon Lekkoatletyka
246. (7 VIII) WELLS Kellie Lekkoatletyka
247. (28 VII) KAMINSKI Jake Łucznictwo
248. (11 VIII) DIXON Diamond Lekkoatletyka
249. (10 VIII) TAYLOR Angelo Lekkoatletyka
2. więcej Chiny (CHN) 38 27 23 88 100 63
1. (6 VIII) XU Lijia Żeglarstwo
2. (1 VIII) DING Ning Tenis stołowy
3. (7 VIII) DING Ning Tenis stołowy
4. (1 VIII) LI Xiaoxia Tenis stołowy
5. (7 VIII) LI Xiaoxia Tenis stołowy
6. (4 VIII) WANG Yihan Badminton
7. (3 VIII) ZHANG Nan Badminton
8. (7 VIII) GUO Yue Tenis stołowy
9. (4 VIII) HE Wenna Batut
10. (4 VIII) HUANG Shanshan Batut
11. (5 VIII) LIN Dan Badminton
12. (4 VIII) TIAN Qing Badminton
13. (3 VIII) MA Jin Badminton
14. (5 VIII) CHEN Long Badminton
15. (3 VIII) LU Chunlong Batut
16. (5 VIII) CAI Yun Badminton
17. (5 VIII) FU Haifeng Badminton
18. (3 VIII) ZHAO Yunlei Badminton
19. (4 VIII) ZHAO Yunlei Badminton
20. (8 VIII) WANG Hao Tenis stołowy
21. (2 VIII) WANG Hao Tenis stołowy
22. (11 VIII) CAO Zhongrong Pięciobój nowoczesny
23. (8 VIII) MA Long Tenis stołowy
24. (2 VIII) GONG Jinjie Kolarstwo torowe
25. (3 VIII) DONG Dong Batut
26. (8 VIII) ZHANG Jike Tenis stołowy
27. (2 VIII) ZHANG Jike Tenis stołowy
28. (3 VIII) GUO Shuang Kolarstwo torowe
29. (2 VIII) GUO Shuang Kolarstwo torowe
30. (7 VIII) GUO Shuang Kolarstwo torowe
31. (3 VIII) XU Chen Badminton
32. (1 VIII) LU Xiaojun Podnoszenie ciężarów
33. (29 VII) WU Jingbiao Podnoszenie ciężarów
34. (5 VIII) ZHOU Lulu Podnoszenie ciężarów
35. (31 VII) LIN Qingfeng Podnoszenie ciężarów
36. (1 VIII) LU Haojie Podnoszenie ciężarów
37. (28 VII) WANG Mingjuan Podnoszenie ciężarów
38. (30 VII) LI Xueying Podnoszenie ciężarów
39. (9 VIII) HOU Yuzhuo Taekwondo
40. (8 VIII) WU Jingyu Taekwondo
41. (11 VIII) LIU Xiaobo Taekwondo
42. (4 VIII) HUANG Wenyi Wioślarstwo
43. (30 VII) ZHANG Chenglong Gimnastyka sportowa
44. (4 VIII) XU Dongxiang Wioślarstwo
45. (7 VIII) ZOU Kai Gimnastyka sportowa
46. (30 VII) ZOU Kai Gimnastyka sportowa
47. (5 VIII) ZOU Kai Gimnastyka sportowa
48. (30 VII) CHEN Yibing Gimnastyka sportowa
49. (6 VIII) CHEN Yibing Gimnastyka sportowa
50. (30 VII) FENG Zhe Gimnastyka sportowa
51. (7 VIII) FENG Zhe Gimnastyka sportowa
52. (30 VII) GUO Weiyang Gimnastyka sportowa
53. (6 VIII) HE Kexin Gimnastyka sportowa
54. (7 VIII) SUI Lu Gimnastyka sportowa
55. (7 VIII) DENG Linlin Gimnastyka sportowa
56. (9 VIII) REN Cancan Boks
57. (11 VIII) ZOU Shiming Boks
58. (9 VIII) LI Jinzi Boks
59. (1 VIII) CHEN Ying Strzelectwo
60. (5 VIII) WANG Zhiwei Strzelectwo
61. (28 VII) YU Dan Strzelectwo
62. (29 VII) WEI Ning Strzelectwo
63. (29 VII) GUO Wenjun Strzelectwo
64. (28 VII) YI Siling Strzelectwo
65. (3 VIII) DING Feng Strzelectwo
66. (5 VIII) WU Minxia Skoki do wody
67. (29 VII) WU Minxia Skoki do wody
68. (31 VII) WANG Hao Skoki do wody
69. (1 VIII) LUO Yutong Skoki do wody
70. (11 VIII) QIU Bo Skoki do wody
71. (9 VIII) CHEN Ruolin Skoki do wody
72. (31 VII) CHEN Ruolin Skoki do wody
73. (29 VII) HE Zi Skoki do wody
74. (5 VIII) HE Zi Skoki do wody
75. (7 VIII) QIN Kai Skoki do wody
76. (1 VIII) QIN Kai Skoki do wody
77. (30 VII) CAO Yuan Skoki do wody
78. (30 VII) ZHANG Yanquan Skoki do wody
79. (7 VIII) HE Chong Skoki do wody
80. (3 VIII) DAI Xiaoxiang Łucznictwo
81. (29 VII) FANG Yuting Łucznictwo
82. (29 VII) CHENG Ming Łucznictwo
83. (29 VII) XU Jing Łucznictwo
84. (28 VII) LI Xuanxu Pływanie
85. (1 VIII) JIAO Liuyang Pływanie
86. (10 VIII) CHEN Xiaojun Pływanie synchroniczne
87. (29 VII) LU Ying Pływanie
88. (28 VII) YE Shiwen Pływanie
89. (31 VII) YE Shiwen Pływanie
90. (31 VII) LI Yunqi Pływanie
91. (31 VII) HAO Yun Pływanie
92. (10 VIII) LUO Xi Pływanie synchroniczne
93. (7 VIII) HUANG Xuechen Pływanie synchroniczne
94. (10 VIII) HUANG Xuechen Pływanie synchroniczne
95. (31 VII) SUN Yang Pływanie
96. (30 VII) SUN Yang Pływanie
97. (4 VIII) SUN Yang Pływanie
98. (28 VII) SUN Yang Pływanie
99. (2 VIII) TANG Yi Pływanie
100. (10 VIII) SUN Wenyan Pływanie synchroniczne
101. (10 VIII) JIANG Wenwen Pływanie synchroniczne
102. (10 VIII) WU Yiwen Pływanie synchroniczne
103. (31 VII) JIANG Haiqi Pływanie
104. (31 VII) LU Zhiwu Pływanie
105. (31 VII) DAI Jun Pływanie
106. (10 VIII) JIANG Tingting Pływanie synchroniczne
107. (4 VIII) XU Anqi Szermierka
108. (4 VIII) LI Na Szermierka
109. (31 VII) LEI Sheng Szermierka
110. (10 VIII) CHANG Si Pływanie synchroniczne
111. (7 VIII) LIU Ou Pływanie synchroniczne
112. (10 VIII) LIU Ou Pływanie synchroniczne
113. (30 VII) SUN Yujie Szermierka
114. (4 VIII) SUN Yujie Szermierka
115. (4 VIII) LUO Xiaojuan Szermierka
116. (4 VIII) CHEN Ding Lekkoatletyka
117. (4 VIII) WANG Zhen Lekkoatletyka
118. (6 VIII) GONG Lijiao Lekkoatletyka
119. (11 VIII) SI Tianfeng Lekkoatletyka
120. (31 VII) XU Lili Judo
121. (11 VIII) QIEYANG Shenjie Lekkoatletyka
122. (4 VIII) LI Yanfeng Lekkoatletyka
123. (3 VIII) TONG Wen Judo
124. (8 VIII) JING Ruixue Zapasy
125. (4 VIII) LI Xuerui Badminton
3. więcej Wielka Brytania (GBR) 29 17 19 65 47 31
1. (3 VIII) ADLINGTON Rebecca Pływanie
2. (29 VII) ADLINGTON Rebecca Pływanie
3. (7 VIII) BROWNLEE Alistair Triathlon
4. (7 VIII) BROWNLEE Jonathan Triathlon
5. (9 VIII) ADAMS Nicola Boks
6. (12 VIII) MURRAY Samantha Pięciobój nowoczesny
7. (11 VIII) CAMPBELL Luke Boks
8. (12 VIII) EVANS Freddie Boks
9. (11 VIII) OGOGO Anthony Boks
10. (9 VIII) JONES Jade Taekwondo
11. (10 VIII) MUHAMMAD Lutalo Taekwondo
12. (2 VIII) WILSON Peter Robert Russell Strzelectwo
13. (10 VIII) BALL Ashleigh Hokej na trawie
14. (10 VIII) BARTLETT Laura Hokej na trawie
15. (10 VIII) MAGUIRE Emily Hokej na trawie
16. (10 VIII) DANSON Alex Hokej na trawie
17. (10 VIII) CULLEN Crista Hokej na trawie
18. (10 VIII) RICHARDSON Helen Hokej na trawie
19. (10 VIII) ROGERS Chloe Hokej na trawie
20. (10 VIII) STORRY Elizabeth Hokej na trawie
21. (10 VIII) THOMAS Sarah Hokej na trawie
22. (10 VIII) WHITE Nicola Hokej na trawie
23. (10 VIII) WALSH Kate Hokej na trawie
24. (10 VIII) WALTON Sally Hokej na trawie
25. (11 VIII) DALEY Thomas Skoki do wody
26. (3 VIII) BRYANT Karina Judo
27. (2 VIII) GIBBONS Gemma Judo
28. (5 VIII) SMITH Louis Gimnastyka sportowa
29. (30 VII) SMITH Louis Gimnastyka sportowa
30. (5 VIII) WHITLOCK Max Gimnastyka sportowa
31. (30 VII) WHITLOCK Max Gimnastyka sportowa
32. (30 VII) THOMAS Kristian Gimnastyka sportowa
33. (30 VII) OLDHAM Sam Gimnastyka sportowa
34. (30 VII) PURVIS Daniel Gimnastyka sportowa
35. (6 VIII) TWEDDLE Elizabeth Gimnastyka sportowa
36. (1 VIII) FOAD James Wioślarstwo
37. (2 VIII) BAILLIE Tim Kajakarstwo górskie
38. (2 VIII) FLORENCE David Kajakarstwo górskie
39. (2 VIII) CHAMBERS Peter Wioślarstwo
40. (11 VIII) McKEEVER Ed Kajakarstwo
41. (1 VIII) EGINGTON Richard Wioślarstwo
42. (2 VIII) HOUNSLOW Richard Kajakarstwo górskie
43. (2 VIII) BARTLEY Chris Wioślarstwo
44. (2 VIII) STOTT Etienne Kajakarstwo górskie
45. (11 VIII) HEATH Liam Kajakarstwo
46. (2 VIII) CHAMBERS Richard Wioślarstwo
47. (11 VIII) SCHOFIELD Jon Kajakarstwo
48. (4 VIII) COPELAND Katherine Wioślarstwo
49. (4 VIII) HOSKING Sophie Wioślarstwo
50. (4 VIII) HUNTER Mark Wioślarstwo
51. (1 VIII) LOULOUDIS Constantine Wioślarstwo
52. (1 VIII) SBIHI Mohamed Wioślarstwo
53. (4 VIII) JAMES Tom Wioślarstwo
54. (1 VIII) HILL Phelan Wioślarstwo
55. (2 VIII) WILLIAMS Rob Wioślarstwo
56. (1 VIII) LANGRIDGE Matthew Wioślarstwo
57. (1 VIII) PARTRIDGE Alex Wioślarstwo
58. (3 VIII) SATCH William Wioślarstwo
59. (1 VIII) SEARLE Greg Wioślarstwo
60. (4 VIII) REED Pete Wioślarstwo
61. (3 VIII) NASH George Wioślarstwo
62. (1 VIII) STANNING Heather Wioślarstwo
63. (3 VIII) WATKINS Anna Wioślarstwo
64. (10 VIII) BITHELL Stuart Żeglarstwo
65. (10 VIII) PATIENCE Luke Żeglarstwo
66. (10 VIII) MILLS Hannah Żeglarstwo
67. (10 VIII) CLARK Saskia Żeglarstwo
68. (7 VIII) DEMPSEY Nick Żeglarstwo
69. (5 VIII) PERCY Iain Żeglarstwo
70. (5 VIII) SIMPSON Andrew Żeglarstwo
71. (5 VIII) AINSLIE Ben Żeglarstwo
72. (3 VIII) BURKE Steven Kolarstwo torowe
73. (3 VIII) PENDLETON Victoria Kolarstwo torowe
74. (7 VIII) PENDLETON Victoria Kolarstwo torowe
75. (2 VIII) KENNY Jason Kolarstwo torowe
76. (6 VIII) KENNY Jason Kolarstwo torowe
77. (4 VIII) ROWSELL Joanna Kolarstwo torowe
78. (2 VIII) HOY Chris Kolarstwo torowe
79. (7 VIII) HOY Chris Kolarstwo torowe
80. (1 VIII) WIGGINS Bradley Kolarstwo szosowe
81. (3 VIII) CLANCY Edward Kolarstwo torowe
82. (5 VIII) CLANCY Edward Kolarstwo torowe
83. (4 VIII) KING Dani Kolarstwo torowe
84. (3 VIII) THOMAS Geraint Kolarstwo torowe
85. (4 VIII) TROTT Laura Kolarstwo torowe
86. (7 VIII) TROTT Laura Kolarstwo torowe
87. (5 VIII) OHURUOGU Christine Lekkoatletyka
88. (7 VIII) GRABARZ Robert Lekkoatletyka
89. (4 VIII) ENNIS Jessica Lekkoatletyka
90. (4 VIII) FARAH Mohamed Lekkoatletyka
91. (11 VIII) FARAH Mohamed Lekkoatletyka
92. (1 VIII) GLOVER Helen Wioślarstwo
93. (1 VIII) JAMIESON Michael Pływanie
94. (b.d.) HESTER Carl Jeździectwo
95. (b.d.) FOX-PITT William Jeździectwo
96. (b.d.) SKELTON Nick Jeździectwo
97. (b.d.) BECHTOLSHEIMER Laura Jeździectwo
98. (b.d.) BECHTOLSHEIMER Laura Jeździectwo
99. (b.d.) BRASH Scott Jeździectwo
100. (b.d.) COOK Kristina Jeździectwo
101. (b.d.) PHILLIPS Zara Jeździectwo
102. (b.d.) CHARLES Peter Jeździectwo
103. (b.d.) DUJARDIN Charlotte Jeździectwo
104. (b.d.) DUJARDIN Charlotte Jeździectwo
105. (b.d.) KING Mary Jeździectwo
106. (b.d.) MAHER Ben Jeździectwo
107. (b.d.) WILSON Nicola Jeździectwo
108. (4 VIII) TRIGGS HODGE Andrew Wioślarstwo
109. (4 VIII) GREGORY Alex Wioślarstwo
110. (3 VIII) KENNAUGH Peter Kolarstwo torowe
111. (1 VIII) RANSLEY Tom Wioślarstwo
112. (3 VIII) CAMPBELL Alan Wioślarstwo
113. (10 VIII) UNSWORTH Laura Hokej na trawie
114. (3 VIII) GRAINGER Katherine Wioślarstwo
115. (4 VIII) RUTHERFORD Greg Lekkoatletyka
116. (10 VIII) MACLEOD Hannah Hokej na trawie
117. (10 VIII) PANTER Anne Hokej na trawie
118. (4 VIII) PURCHASE Zac Wioślarstwo
119. (10 VIII) TWIGG Georgie Hokej na trawie
120. (2 VIII) HINDES Philip Kolarstwo torowe
121. (1 VIII) FROOME Christopher Kolarstwo szosowe
122. (29 VII) ARMITSTEAD Elizabeth Kolarstwo szosowe
4. więcej Rosja (RUS) 24 26 32 82 73 93
1. (31 VII) NIFONTOV Ivan Judo
2. (30 VII) ISAEV Mansur Judo
3. (3 VIII) MIKHAYLIN Alexander Judo
4. (28 VII) GALSTYAN Arsen Judo
5. (2 VIII) KHAIBULAEV Tagir Judo
6. (29 VII) KOVALEV Nikolay Szermierka
7. (2 VIII) DERIGLAZOVA Inna Szermierka
8. (2 VIII) KOROBEYNIKOVA Larisa Szermierka
9. (1 VIII) VELIKAYA Sofya Szermierka
10. (2 VIII) GAFURZIANOVA Kamilla Szermierka
11. (2 VIII) SHANAEVA Aida Szermierka
12. (9 VIII) KOROVASHKOV Alexey Kajakarstwo
13. (11 VIII) SHTYL' Ivan Kajakarstwo
14. (8 VIII) VOLOSOVA Lubov Zapasy
15. (11 VIII) POSTRIGAY Yury Kajakarstwo
16. (11 VIII) MAKHOV Bilyal Zapasy
17. (10 VIII) TSARGUSH Denis Zapasy
18. (9 VIII) VOROBIEVA Natalia Zapasy
19. (5 VIII) VLASOV Roman Zapasy
20. (11 VIII) KUDUKHOV Besik Zapasy
21. (9 VIII) PERVUKHIN Ilya Kajakarstwo
22. (10 VIII) OTARSULTANOV Dzhamal Zapasy
23. (6 VIII) KURAMAGOMEDOV Zaur Zapasy
24. (4 VIII) VISLOVA Nina Badminton
25. (4 VIII) SOROKINA Valeria Badminton
26. (11 VIII) VORONOV Evgeny Koszykówka
27. (11 VIII) PONKRASHOV Anton Koszykówka
28. (2 VIII) MOSIN Vasily Strzelectwo
29. (11 VIII) KARASEV Sergey Koszykówka
30. (11 VIII) ANTONOV Semen Koszykówka
31. (11 VIII) MOZGOV Timofey Koszykówka
32. (11 VIII) KHVOSTOV Dmitry Koszykówka
33. (11 VIII) KHRYAPA Victor Koszykówka
34. (11 VIII) KAUN Sasha Koszykówka
35. (11 VIII) FRIDZON Vitaliy Koszykówka
36. (11 VIII) MONYA Sergey Koszykówka
37. (11 VIII) SHVED Alexey Koszykówka
38. (3 VIII) USHAKOV Dmitry Batut
39. (11 VIII) KIRILENKO Andrei Koszykówka
40. (12 VIII) BLIZNYUK Anastasia Gimnastyka artystyczna
41. (12 VIII) NAZARENKO Anastasia Gimnastyka artystyczna
42. (11 VIII) KANAEVA Evgeniya Gimnastyka artystyczna
43. (11 VIII) DMITRIEVA Daria Gimnastyka artystyczna
44. (12 VIII) SEVASTYANOVA Karolina Gimnastyka artystyczna
45. (12 VIII) DUDKINA Ksenia Gimnastyka artystyczna
46. (4 VIII) IVANOV Alexandr Podnoszenie ciężarów
47. (3 VIII) ZABOLOTNAYA Natalya Podnoszenie ciężarów
48. (12 VIII) DONSKOVA Uliana Gimnastyka artystyczna
49. (12 VIII) MAKARENKO Alina Gimnastyka artystyczna
50. (3 VIII) AUKHADOV Apti Podnoszenie ciężarów
51. (5 VIII) KASHIRINA Tatiana Podnoszenie ciężarów
52. (12 VIII) ALOIAN Misha Boks
53. (12 VIII) MEKHONTCEV Egor Boks
54. (9 VIII) OCHIGAVA Sofya Boks
55. (9 VIII) TORLOPOVA Nadezda Boks
56. (12 VIII) ZAMKOVOY Andrey Boks
57. (31 VII) GRISHINA Anastasia Gimnastyka sportowa
58. (2 VIII) KOMOVA Victoria Gimnastyka sportowa
59. (31 VII) KOMOVA Victoria Gimnastyka sportowa
60. (31 VII) AFANASEVA Kseniia Gimnastyka sportowa
61. (2 VIII) MUSTAFINA Aliya Gimnastyka sportowa
62. (6 VIII) MUSTAFINA Aliya Gimnastyka sportowa
63. (7 VIII) MUSTAFINA Aliya Gimnastyka sportowa
64. (31 VII) MUSTAFINA Aliya Gimnastyka sportowa
65. (6 VIII) ABLYAZIN Denis Gimnastyka sportowa
66. (5 VIII) ABLYAZIN Denis Gimnastyka sportowa
67. (29 VII) FESIKOV Sergei Pływanie
68. (29 VII) LAGUNOV Evgeny Pływanie
69. (10 VIII) TIMANINA Anzhelika Pływanie synchroniczne
70. (10 VIII) KOROBOVA Daria Pływanie synchroniczne
71. (31 VII) TSARUKAEVA Svetlana Podnoszenie ciężarów
72. (10 VIII) GROMOVA Maria Pływanie synchroniczne
73. (3 VIII) ZUEVA Anastasia Pływanie
74. (10 VIII) LYSENKO Tatyana Lekkoatletyka
75. (11 VIII) CHICHEROVA Anna Lekkoatletyka
76. (7 VIII) ROMASHINA Svetlana Pływanie synchroniczne
77. (10 VIII) ROMASHINA Svetlana Pływanie synchroniczne
78. (29 VII) IZOTOV Danila Pływanie
79. (4 VIII) PISHCHALNIKOVA Darya Lekkoatletyka
80. (2 VIII) EFIMOVA Iuliia Pływanie
81. (7 VIII) ISHCHENKO Natalia Pływanie synchroniczne
82. (10 VIII) ISHCHENKO Natalia Pływanie synchroniczne
83. (10 VIII) KHASYANOVA Elvira Pływanie synchroniczne
84. (11 VIII) NAZAROVA Natalya Lekkoatletyka
85. (11 VIII) LASHMANOVA Elena Lekkoatletyka
86. (7 VIII) UKHOV Ivan Lekkoatletyka
87. (11 VIII) SAVINOVA Mariya Lekkoatletyka
88. (29 VII) ZABELINSKAYA Olga Kolarstwo szosowe
89. (1 VIII) ZABELINSKAYA Olga Kolarstwo szosowe
90. (11 VIII) GUSHCHINA Yulia Lekkoatletyka
91. (7 VIII) ALBEGOV Ruslan Podnoszenie ciężarów
92. (29 VII) LOBINTSEV Nikita Pływanie
93. (10 VIII) DAVYDOVA Anastasia Pływanie synchroniczne
94. (1 VIII) ZAKHAROV Ilya Skoki do wody
95. (7 VIII) ZAKHAROV Ilya Skoki do wody
96. (1 VIII) KUZNETSOV Evgeny Skoki do wody
97. (10 VIII) PATSKEVICH Alexandra Pływanie synchroniczne
98. (11 VIII) KIRDYAPKIN Sergey Lekkoatletyka
99. (6 VIII) ISINBAEVA Elena Lekkoatletyka
100. (11 VIII) SHKOLINA Svetlana Lekkoatletyka
101. (11 VIII) KRIVOSHAPKA Antonina Lekkoatletyka
102. (11 VIII) KANISKINA Olga Lekkoatletyka
103. (10 VIII) SHISHKINA Alla Pływanie synchroniczne
104. (3 VIII) KOROTYSHKIN Evgeny Pływanie
105. (29 VII) MOROZOV Vladimir Pływanie
106. (4 VIII) CHERNOVA Tatyana Lekkoatletyka
107. (4 VIII) CHERNOVA Tatyana Lekkoatletyka
108. (5 VIII) PETROVA ARKHIPOVA Tatyana Lekkoatletyka
109. (11 VIII) ANTYUKH Natalya Lekkoatletyka
110. (8 VIII) ANTYUKH Natalya Lekkoatletyka
111. (11 VIII) KAPACHINSKAYA Anastasiya Lekkoatletyka
112. (11 VIII) FIROVA Tatyana Lekkoatletyka
113. (11 VIII) DYACHENKO Alexander Kajakarstwo
114. (6 VIII) KOLODKO Evgeniia Lekkoatletyka
115. (6 VIII) KOLODKO Evgeniia Lekkoatletyka
116. (11 VIII) AYRAPETYAN David Boks
117. (6 VIII) KHUGAEV Alan Zapasy
118. (7 VIII) TOTROV Rustam Zapasy
119. (29 VII) GRECHIN Andrey Pływanie
120. (8 VIII) DENISENKO Alexey Taekwondo
121. (11 VIII) BARYSHNIKOVA Anastasia Taekwondo
122. (5 VIII) SEMENOV Mingiyan Zapasy
123. (6 VIII) ZARIPOVA Yuliya Lekkoatletyka
124. (8 VIII) SOKOLOVA Elena Lekkoatletyka
125. (11 VIII) POISTOGOVA Ekaterina Lekkoatletyka
126. (5 VIII) PASEKA Maria Gimnastyka sportowa
127. (31 VII) PASEKA Maria Gimnastyka sportowa
5. więcej Korea Południowa (KOR) 13 8 7 28 31 30
1. (11 VIII) HWANG Seokho Piłka nożna
2. (11 VIII) BAEK Sungdong Piłka nożna
3. (11 VIII) KIM Hyunsung Piłka nożna
4. (11 VIII) JI Dongwon Piłka nożna
5. (11 VIII) JUNG Wooyoung Piłka nożna
6. (11 VIII) NAM Taehee Piłka nożna
7. (11 VIII) KIM Younggwon Piłka nożna
8. (11 VIII) KI Sungyueng Piłka nożna
9. (11 VIII) KIM Changsoo Piłka nożna
10. (11 VIII) LEE Bumyoung Piłka nożna
11. (11 VIII) OH Jaesuk Piłka nożna
12. (11 VIII) PARK Chuyoung Piłka nożna
13. (11 VIII) JUNG Sungryong Piłka nożna
14. (11 VIII) KIM Keehee Piłka nożna
15. (11 VIII) KIM Bokyung Piłka nożna
16. (11 VIII) KOO Jacheol Piłka nożna
17. (11 VIII) PARK Jongwoo Piłka nożna
18. (11 VIII) YUN Sukyoung Piłka nożna
19. (5 VIII) LEE Yong Dae Badminton
20. (5 VIII) CHUNG Jae Sung Badminton
21. (1 VIII) KIM Jangmi Strzelectwo
22. (28 VII) JIN Jongoh Strzelectwo
23. (5 VIII) JIN Jongoh Strzelectwo
24. (28 VII) OH Jin Hyek Łucznictwo
25. (3 VIII) OH Jin Hyek Łucznictwo
26. (6 VIII) KIM Jonghyun Strzelectwo
27. (29 VII) LEE Sung Jin Łucznictwo
28. (28 VII) IM Dong Hyun Łucznictwo
29. (28 VII) KIM Bubmin Łucznictwo
30. (29 VII) CHOI Hyeonju Łucznictwo
31. (29 VII) KI Bo Bae Łucznictwo
32. (2 VIII) KI Bo Bae Łucznictwo
33. (29 VII) CHO Jun-Ho Judo
34. (1 VIII) SONG Dae-Nam Judo
35. (2 VIII) OH Ha Na Szermierka
36. (12 VIII) HAN Soonchul Boks
37. (1 VIII) KIM Jiyeon Szermierka
38. (4 VIII) CHOI Injeong Szermierka
39. (31 VII) CHOI Byungchul Szermierka
40. (3 VIII) OH Eunseok Szermierka
41. (4 VIII) CHOI Eunsook Szermierka
42. (3 VIII) WON Woo Young Szermierka
43. (2 VIII) NAM Hyun Hee Szermierka
44. (4 VIII) JUNG Hyojung Szermierka
45. (2 VIII) JUNG Gil Ok Szermierka
46. (3 VIII) KIM Junghwan Szermierka
47. (4 VIII) SHIN A Lam Szermierka
48. (1 VIII) JUNG Jinsun Szermierka
49. (2 VIII) JEON Hee Sook Szermierka
50. (3 VIII) GU Bongil Szermierka
51. (8 VIII) OH Sangeun Tenis stołowy
52. (8 VIII) JOO Saehyuk Tenis stołowy
53. (8 VIII) RYU Seungmin Tenis stołowy
54. (30 VII) PARK Taehwan Pływanie
55. (28 VII) PARK Taehwan Pływanie
56. (8 VIII) LEE Daehoon Taekwondo
57. (10 VIII) HWANG Kyung Seon Taekwondo
58. (6 VIII) YANG Hak Seon Gimnastyka sportowa
59. (31 VII) KIM Jae-Bum Judo
60. (7 VIII) KIM Hyeonwoo Zapasy
61. (5 VIII) CHOI Young Rae Strzelectwo
6. więcej Niemcy (GER) 11 19 14 44 41 49
1. (7 VIII) NGUYEN Marcel Gimnastyka sportowa
2. (1 VIII) NGUYEN Marcel Gimnastyka sportowa
3. (7 VIII) HAMBUCHEN Fabian Gimnastyka sportowa
4. (8 VIII) STEGER Bastian Tenis stołowy
5. (8 VIII) BOLL Timo Tenis stołowy
6. (2 VIII) OVTCHAROV Dimitrij Tenis stołowy
7. (8 VIII) OVTCHAROV Dimitrij Tenis stołowy
8. (10 VIII) FROMM Helena Taekwondo
9. (2 VIII) PETERS Dimitri Judo
10. (31 VII) BISCHOF Ole Judo
11. (3 VIII) TOELZER Andreas Judo
12. (1 VIII) THIELE Kerstin Judo
13. (5 VIII) BACHMANN Sebastian Szermierka
14. (5 VIII) KLEIBRINK Benjamin Szermierka
15. (5 VIII) JOPPICH Peter Szermierka
16. (5 VIII) WESSELS Andre Szermierka
17. (30 VII) HEIDEMANN Britta Szermierka
18. (11 VIII) DEECKE Oskar Hokej na trawie
19. (11 VIII) FUCHS Florian Hokej na trawie
20. (11 VIII) FUERSTE Moritz Hokej na trawie
21. (11 VIII) HAENER Martin Hokej na trawie
22. (11 VIII) STRALKOWSKI Thilo Hokej na trawie
23. (11 VIII) WEINHOLD Max Hokej na trawie
24. (11 VIII) RABENTE Jan Philipp Hokej na trawie
25. (11 VIII) ZELLER Christopher Hokej na trawie
26. (11 VIII) HAUKE Tobias Hokej na trawie
27. (11 VIII) WESS Timo Hokej na trawie
28. (11 VIII) KORN Oliver Hokej na trawie
29. (11 VIII) WESS Benjamin Hokej na trawie
30. (11 VIII) MUELLER Maximilian Hokej na trawie
31. (11 VIII) WESLEY Christopher Hokej na trawie
32. (11 VIII) WITTHAUS Matthias Hokej na trawie
33. (11 VIII) ZELLER Philipp Hokej na trawie
34. (1 VIII) AIGNER Hannes Kajakarstwo górskie
35. (8 VIII) DIETZE Tina Kajakarstwo
36. (9 VIII) DIETZE Tina Kajakarstwo
37. (8 VIII) BRENDEL Sebastian Kajakarstwo
38. (9 VIII) KUSCHELA Kurt Kajakarstwo
39. (8 VIII) IHLE Andreas Kajakarstwo
40. (8 VIII) WAGNER-AUGUSTIN Katrin Kajakarstwo
41. (8 VIII) HOFF Max Kajakarstwo
42. (8 VIII) HOLLSTEIN Martin Kajakarstwo
43. (31 VII) TASIADIS Sideris Kajakarstwo górskie
44. (8 VIII) LEONHARDT Carolin Kajakarstwo
45. (9 VIII) KRETSCHMER Peter Kajakarstwo
46. (8 VIII) WEBER Franziska Kajakarstwo
47. (9 VIII) WEBER Franziska Kajakarstwo
48. (3 VIII) SCHOOF Lauritz Wioślarstwo
49. (1 VIII) SCHMIDT Richard Wioślarstwo
50. (3 VIII) WENDE Phillipp Wioślarstwo
51. (1 VIII) WILKE Kristof Wioślarstwo
52. (1 VIII) OPPELT Britta Wioślarstwo
53. (1 VIII) BAER Carina Wioślarstwo
54. (1 VIII) KUFFNER Andreas Wioślarstwo
55. (1 VIII) MENNIGEN Florian Wioślarstwo
56. (1 VIII) RICHTER Julia Wioślarstwo
57. (1 VIII) REINELT Maximilian Wioślarstwo
58. (3 VIII) SCHULZE Karl Wioślarstwo
59. (1 VIII) MUELLER Lukas Wioślarstwo
60. (1 VIII) JOHANNESEN Eric Wioślarstwo
61. (3 VIII) GROHMANN Tim Wioślarstwo
62. (1 VIII) SAUER Martin Wioślarstwo
63. (1 VIII) ADAMSKI Filip Wioślarstwo
64. (11 VIII) SPITZ Sabine Kolarstwo górskie
65. (2 VIII) FORSTEMANN Robert Kolarstwo torowe
66. (2 VIII) VOGEL Kristina Kolarstwo torowe
67. (7 VIII) LEVY Maximilian Kolarstwo torowe
68. (2 VIII) LEVY Maximilian Kolarstwo torowe
69. (2 VIII) ENDERS Rene Kolarstwo torowe
70. (1 VIII) ARNDT Judith Kolarstwo szosowe
71. (1 VIII) MARTIN Tony Kolarstwo szosowe
72. (2 VIII) WELTE Miriam Kolarstwo torowe
73. (b.d.) JUNG Michael Jeździectwo
74. (b.d.) JUNG Michael Jeździectwo
75. (b.d.) AUFFARTH Sandra Jeździectwo
76. (b.d.) AUFFARTH Sandra Jeździectwo
77. (b.d.) SCHRADE Dirk Jeździectwo
78. (b.d.) SPREHE Kristina Jeździectwo
79. (b.d.) KLIMKE Ingrid Jeździectwo
80. (b.d.) LANGEHANENBERG Helen Jeździectwo
81. (b.d.) SCHNEIDER Dorothee Jeździectwo
82. (b.d.) THOMSEN Peter Jeździectwo
83. (10 VIII) HOLZDEPPE Raphael Lekkoatletyka
84. (10 VIII) HEIDLER Betty Lekkoatletyka
85. (7 VIII) HARTING Robert Lekkoatletyka
86. (3 VIII) STORL David Lekkoatletyka
87. (4 VIII) SCHWARZKOPF Lilli Lekkoatletyka
88. (9 VIII) OBERGFOLL Christina Lekkoatletyka
89. (10 VIII) OTTO Bjorn Lekkoatletyka
90. (9 VIII) STAHL Linda Lekkoatletyka
91. (10 VIII) LURZ Thomas Pływanie
92. (1 VIII) THIELE Annekatrin Wioślarstwo
7. więcej Francja (FRA) 11 11 12 34 41 33
1. (7 VIII) SABOT Hamilton Gimnastyka sportowa
2. (3 VIII) CHARDIN Germain Wioślarstwo
3. (3 VIII) MORTELETTE Dorian Wioślarstwo
4. (9 VIII) HARNOIS Marlene Taekwondo
5. (11 VIII) GRAFFE Anne-Caroline Taekwondo
6. (5 VIII) LOBERT Jonathan Żeglarstwo
7. (7 VIII) GUENOT Steeve Zapasy
8. (31 VII) ESTANGUET Tony Kajakarstwo górskie
9. (2 VIII) FER Emilie Kajakarstwo górskie
10. (11 VIII) MIYEM Endene Koszykówka
11. (11 VIII) NDONGUE Emmeline Koszykówka
12. (11 VIII) BEIKES Clemence Koszykówka
13. (11 VIII) GODIN Elodie Koszykówka
14. (11 VIII) DIGBEU Jennifer Koszykówka
15. (11 VIII) DUMERC Celine Koszykówka
16. (11 VIII) LAWSON-WADE Edwige Koszykówka
17. (11 VIII) GRUDA Sandrine Koszykówka
18. (11 VIII) GOMIS Emilie Koszykówka
19. (11 VIII) LEPRON Florence Koszykówka
20. (30 VII) LEGRAND Ugo Judo
21. (11 VIII) LABORDE Marion Koszykówka
22. (29 VII) GNETO Priscilla Judo
23. (11 VIII) YACOUBOU Isabelle Koszykówka
24. (1 VIII) DECOSSE Lucie Judo
25. (30 VII) PAVIA Automne Judo
26. (31 VII) EMANE Gevrise Judo
27. (3 VIII) RINER Teddy Judo
28. (2 VIII) TCHEUMEO Audrey Judo
29. (11 VIII) BRESSET Julie Kolarstwo górskie
30. (2 VIII) BAUGE Gregory Kolarstwo torowe
31. (6 VIII) BAUGE Gregory Kolarstwo torowe
32. (5 VIII) COQUARD Bryan Kolarstwo torowe
33. (2 VIII) D'ALMEIDA Michael Kolarstwo torowe
34. (2 VIII) SIREAU Kevin Kolarstwo torowe
35. (29 VII) GOBERVILLE Celine Strzelectwo
36. (4 VIII) REAU Delphine Strzelectwo
37. (29 VII) BERNARD Alain Pływanie
38. (1 VIII) BONNET Charlotte Pływanie
39. (1 VIII) BALMY Coralie Pływanie
40. (31 VII) MALLET Gregory Pływanie
41. (30 VII) AGNEL Yannick Pływanie
42. (31 VII) AGNEL Yannick Pływanie
43. (29 VII) AGNEL Yannick Pływanie
44. (31 VII) LEVEAUX Amaury Pływanie
45. (29 VII) LEVEAUX Amaury Pływanie
46. (1 VIII) LAZARE Mylene Pływanie
47. (1 VIII) ETIENNE Ophelie-Cyrielle Pływanie
48. (29 VII) GILOT Fabien Pływanie
49. (31 VII) LEFERT Clement Pływanie
50. (29 VII) LEFERT Clement Pływanie
51. (1 VIII) FARRELL Margaux Pływanie
52. (29 VII) MUFFAT Camille Pływanie
53. (1 VIII) MUFFAT Camille Pływanie
54. (31 VII) MUFFAT Camille Pływanie
55. (31 VII) STRAVIUS Jeremy Pływanie
56. (29 VII) STRAVIUS Jeremy Pływanie
57. (3 VIII) MANAUDOU Florent Pływanie
58. (10 VIII) LAVILLENIE Renaud Lekkoatletyka
59. (5 VIII) MEKHISSI-BENABBAD Mahiedine Lekkoatletyka
8. więcej Włochy (ITA) 8 9 11 28 27 32
1. (6 VIII) MORANDI Matteo Gimnastyka sportowa
2. (9 VIII) FIORENTINI Deni Piłka wodna
3. (9 VIII) PASTORINO Giacomo Piłka wodna
4. (9 VIII) GALLO Valentino Piłka wodna
5. (9 VIII) GITTO Niccolo' Piłka wodna
6. (9 VIII) FELUGO Maurizio Piłka wodna
7. (9 VIII) PRESCIUTTI Christian Piłka wodna
8. (9 VIII) AICARDI Matteo Piłka wodna
9. (9 VIII) TEMPESTI Stefano Piłka wodna
10. (9 VIII) FIGLIOLI Pietro Piłka wodna
11. (9 VIII) PEREZ Amaurys Piłka wodna
12. (9 VIII) GIORGETTI Alex Piłka wodna
13. (9 VIII) GIACOPPO Massimo Piłka wodna
14. (9 VIII) GRIMALDI Martina Pływanie
15. (12 VIII) FONTANA Marco Aurelio Kolarstwo górskie
16. (1 VIII) MOLMENTI Daniele Kajakarstwo górskie
17. (28 VII) FRANGILLI Michele Łucznictwo
18. (28 VII) GALIAZZO Marco Łucznictwo
19. (28 VII) NESPOLI Mauro Łucznictwo
20. (2 VIII) SARTORI Alessio Wioślarstwo
21. (2 VIII) BATTISTI Romano Wioślarstwo
22. (6 VIII) FABBRIZI Massimo Strzelectwo
23. (4 VIII) ROSSI Jessica Strzelectwo
24. (11 VIII) MOLFETTA Carlo Taekwondo
25. (10 VIII) SARMIENTO Mauro Taekwondo
26. (30 VII) CAMPRIANI Niccolo Strzelectwo
27. (6 VIII) CAMPRIANI Niccolo Strzelectwo
28. (28 VII) TESCONI Luca Strzelectwo
29. (29 VII) FORCINITI Rosalba Judo
30. (28 VII) ERRIGO Arianna Szermierka
31. (2 VIII) ERRIGO Arianna Szermierka
32. (5 VIII) CASSARA Andrea Szermierka
33. (3 VIII) MONTANO Aldo Szermierka
34. (12 VIII) BLANCHI Elisa Gimnastyka artystyczna
35. (12 VIII) STEFANESCU Andreea Gimnastyka artystyczna
36. (5 VIII) AVOLA Giorgio Szermierka
37. (5 VIII) BALDINI Andrea Szermierka
38. (28 VII) DI FRANCISCA Elisa Szermierka
39. (2 VIII) DI FRANCISCA Elisa Szermierka
40. (2 VIII) SALVATORI Ilaria Szermierka
41. (28 VII) VEZZALI Valentina Szermierka
42. (2 VIII) VEZZALI Valentina Szermierka
43. (29 VII) OCCHIUZZI Diego Szermierka
44. (3 VIII) OCCHIUZZI Diego Szermierka
45. (5 VIII) ASPROMONTE Valerio Szermierka
46. (3 VIII) SAMELE Luigi Szermierka
47. (3 VIII) TARANTINO Luigi Szermierka
48. (12 VIII) SAVRAYUK Anzhelika Gimnastyka artystyczna
49. (12 VIII) LAURITO Romina Gimnastyka artystyczna
50. (12 VIII) SANTONI Elisa Gimnastyka artystyczna
51. (12 VIII) PAGNINI Marta Gimnastyka artystyczna
52. (9 VIII) DONATO Fabrizio Lekkoatletyka
53. (11 VIII) MANGIACAPRE Vincenzo Boks
54. (11 VIII) RUSSO Clemente Boks
55. (9 VIII) PREMUS Danijel Piłka wodna
9. więcej Węgry (HUN) 8 4 5 17 10 17
1. (5 VIII) PARS Krisztian Lekkoatletyka
2. (11 VIII) DOUCHEV-JANICS Natasa Kajakarstwo
3. (9 VIII) DOUCHEV-JANICS Natasa Kajakarstwo
4. (8 VIII) DOMBI Rudolf Kajakarstwo
5. (9 VIII) KULIFAI Tamas Kajakarstwo
6. (8 VIII) SZABO Gabriella Kajakarstwo
7. (8 VIII) FAZEKAS Krisztina Kajakarstwo
8. (9 VIII) KAMMERER Zoltan Kajakarstwo
9. (9 VIII) PAUMAN Daniel Kajakarstwo
10. (9 VIII) KOZAK Danuta Kajakarstwo
11. (8 VIII) KOZAK Danuta Kajakarstwo
12. (8 VIII) KOKENY Roland Kajakarstwo
13. (8 VIII) KOVACS Katalin Kajakarstwo
14. (9 VIII) KOVACS Katalin Kajakarstwo
15. (29 VII) SZILAGYI Aron Szermierka
16. (2 VIII) CSEH Laszlo Pływanie
17. (1 VIII) GYURTA Daniel Pływanie
18. (9 VIII) RISZTOV Eva Pływanie
19. (7 VIII) LORINCZ Tamas Zapasy
20. (5 VIII) MODOS Peter Zapasy
21. (9 VIII) TOTH David Kajakarstwo
22. (5 VIII) BERKI Krisztian Gimnastyka sportowa
23. (28 VII) CSERNOVICZKI Eva Judo
24. (11 VIII) MAROSI Adam Pięciobój nowoczesny
25. (29 VII) UNGVARI Miklos Judo
10. więcej Australia (AUS) 7 16 12 35 46 49
1. (9 VIII) BEADSWORTH Gemma Piłka wodna
2. (9 VIII) LINCOLN-SMITH Holly Piłka wodna
3. (9 VIII) GYNTHER Kate Piłka wodna
4. (9 VIII) BROWN Victoria Piłka wodna
5. (9 VIII) MORAN Jane Piłka wodna
6. (9 VIII) McCORMACK Alicia Piłka wodna
7. (9 VIII) KNOX Bronwen Piłka wodna
8. (9 VIII) RIPPON Mel Piłka wodna
9. (9 VIII) ZAGAME Nicola Piłka wodna
10. (9 VIII) SOUTHERN Ash Piłka wodna
11. (9 VIII) RALPH Glencora Piłka wodna
12. (9 VIII) SMITH Sophie Piłka wodna
13. (9 VIII) WEBSTER Rowie Piłka wodna
14. (4 VIII) WATT Mitchell Lekkoatletyka
15. (11 VIII) TALLENT Jared Lekkoatletyka
16. (7 VIII) PEARSON Sally Lekkoatletyka
17. (11 VIII) CAMBAGE Elizabeth Koszykówka
18. (11 VIII) JACKSON Lauren Koszykówka
19. (11 VIII) BATKOVIC Suzy Koszykówka
20. (11 VIII) HARROWER Kristi Koszykówka
21. (11 VIII) MACLEOD Kathleen Koszykówka
22. (11 VIII) RICHARDS Samantha Koszykówka
23. (11 VIII) BISHOP Abby Koszykówka
24. (2 VIII) FOX Jessica Kajakarstwo górskie
25. (11 VIII) SCREEN Jennifer Koszykówka
26. (11 VIII) JARRY Rachel Koszykówka
27. (11 VIII) SNELL Belinda Koszykówka
28. (11 VIII) HODGES Laura Koszykówka
29. (9 VIII) CLEAR Jacob Kajakarstwo
30. (11 VIII) O'HEA Jenna Koszykówka
31. (9 VIII) SMITH Dave Kajakarstwo
32. (9 VIII) STEWART Murray Kajakarstwo
33. (9 VIII) SMITH Tate Kajakarstwo
34. (9 VIII) BROBEN Brittany Skoki do wody
35. (6 VIII) PERKINS Shane Kolarstwo torowe
36. (11 VIII) KAVANAGH Fergus Hokej na trawie
37. (11 VIII) KNOWLES Mark Hokej na trawie
38. (3 VIII) O'SHEA Glenn Kolarstwo torowe
39. (11 VIII) BURGERS Nathan Hokej na trawie
40. (2 VIII) McCULLOCH Kaarle Kolarstwo torowe
41. (3 VIII) HEPBURN Michael Kolarstwo torowe
42. (2 VIII) MEARES Anna Kolarstwo torowe
43. (7 VIII) MEARES Anna Kolarstwo torowe
44. (11 VIII) OCKENDEN Edward Hokej na trawie
45. (3 VIII) BOBRIDGE Jack Kolarstwo torowe
46. (11 VIII) DWYER Jamie Hokej na trawie
47. (11 VIII) GOHDES Matt Hokej na trawie
48. (11 VIII) CIRIELLO Christopher Hokej na trawie
49. (11 VIII) ORCHARD Simon Hokej na trawie
50. (3 VIII) DENNIS Rohan Kolarstwo torowe
51. (11 VIII) BUTTURINI Matthew Hokej na trawie
52. (11 VIII) FORD Russell Hokej na trawie
53. (11 VIII) DEAVIN Timothy Hokej na trawie
54. (11 VIII) CARROLL Joel Hokej na trawie
55. (11 VIII) SWANN Matthew Hokej na trawie
56. (11 VIII) De YOUNG Liam Hokej na trawie
57. (4 VIII) CHAPMAN James Wioślarstwo
58. (11 VIII) GOVERS Kieran Hokej na trawie
59. (11 VIII) TURNER Glenn Hokej na trawie
60. (3 VIII) CROW Kim Wioślarstwo
61. (4 VIII) GINN Drew Wioślarstwo
62. (4 VIII) DUNKLEY-SMITH Joshua Wioślarstwo
63. (1 VIII) TAIT Sarah Wioślarstwo
64. (3 VIII) PRATLEY Brooke Wioślarstwo
65. (1 VIII) HORNSEY Kate Wioślarstwo
66. (3 VIII) MORGAN Christopher Wioślarstwo
67. (3 VIII) McRAE James Wioślarstwo
68. (3 VIII) FORSTERLING Karsten Wioślarstwo
69. (4 VIII) LOCKWOOD William Wioślarstwo
70. (3 VIII) NOONAN Daniel Wioślarstwo
71. (10 VIII) BELCHER Mathew Żeglarstwo
72. (11 VIII) CURTIS Nina Żeglarstwo
73. (8 VIII) JENSEN Iain Żeglarstwo
74. (11 VIII) WHITTY Lucinda Żeglarstwo
75. (4 VIII) DENSHAM Erin Triathlon
76. (10 VIII) PAGE Malcolm Żeglarstwo
77. (11 VIII) PRICE Olivia Żeglarstwo
78. (6 VIII) SLINGSBY Tom Żeglarstwo
79. (1 VIII) BAINBRIDGE Angie Pływanie
80. (4 VIII) SCHLANGER Melanie Pływanie
81. (28 VII) SCHLANGER Melanie Pływanie
82. (1 VIII) SCHLANGER Melanie Pływanie
83. (4 VIII) RICKARD Brenton Pływanie
84. (29 VII) COUTTS Alicia Pływanie
85. (4 VIII) COUTTS Alicia Pływanie
86. (31 VII) COUTTS Alicia Pływanie
87. (28 VII) COUTTS Alicia Pływanie
88. (1 VIII) COUTTS Alicia Pływanie
89. (1 VIII) EVANS Blair Pływanie
90. (1 VIII) NEILSEN Jade Pływanie
91. (4 VIII) ELMSLIE Brittany Pływanie
92. (28 VII) ELMSLIE Brittany Pływanie
93. (1 VIII) ELMSLIE Brittany Pływanie
94. (31 VII) BARRATT Bronte Pływanie
95. (1 VIII) BARRATT Bronte Pływanie
96. (4 VIII) TARGETT Matt Pływanie
97. (1 VIII) MAGNUSSEN James Pływanie
98. (4 VIII) MAGNUSSEN James Pływanie
99. (1 VIII) PALMER Kylie Pływanie
100. (28 VII) KUKLA Yolane Pływanie
101. (28 VII) CAMPBELL Cate Pływanie
102. (30 VII) SEEBOHM Emily Pływanie
103. (4 VIII) SEEBOHM Emily Pływanie
104. (28 VII) SEEBOHM Emily Pływanie
105. (4 VIII) JONES Leisel Pływanie
106. (28 VII) TRICKETT Libby Pływanie
107. (4 VIII) STOECKEL Hayden Pływanie
108. (4 VIII) SPRENGER Christian Pływanie
109. (29 VII) SPRENGER Christian Pływanie
110. (4 VIII) D'ORSOGNA Tommaso Pływanie
111. (7 VIII) EDMONDSON Annette Kolarstwo torowe
112. (8 VIII) OUTTERIDGE Nathan Żeglarstwo
11. więcej Japonia (JPN) 7 14 17 38 25 37
1. (3 VIII) FURUKAWA Takaharu Łucznictwo
2. (29 VII) KANIE Miki Łucznictwo
3. (29 VII) HAYAKAWA Ren Łucznictwo
4. (29 VII) KAWANAKA Kaori Łucznictwo
5. (5 VIII) AWAJI Suguru Szermierka
6. (7 VIII) ISHIKAWA Kasumi Tenis stołowy
7. (4 VIII) KAKIIWA Reika Badminton
8. (5 VIII) CHIDA Kenta Szermierka
9. (5 VIII) OTA Yuki Szermierka
10. (8 VIII) ICHO Kaori Zapasy
11. (7 VIII) HIRANO Sayaka Tenis stołowy
12. (6 VIII) MATSUMOTO Ryutaro Zapasy
13. (5 VIII) MIYAKE Ryo Szermierka
14. (7 VIII) FUKUHARA Ai Tenis stołowy
15. (8 VIII) OBARA Hitomi Zapasy
16. (4 VIII) FUJII Mizuki Badminton
17. (28 VII) MIYAKE Hiromi Podnoszenie ciężarów
18. (10 VIII) YUMOTO Shinichi Zapasy
19. (1 VIII) UCHIMURA Kohei Gimnastyka sportowa
20. (5 VIII) UCHIMURA Kohei Gimnastyka sportowa
21. (30 VII) UCHIMURA Kohei Gimnastyka sportowa
22. (30 VII) TANAKA Kazuhito Gimnastyka sportowa
23. (9 VIII) YOSHIDA Saori Zapasy
24. (30 VII) YAMAMURO Koji Gimnastyka sportowa
25. (30 VII) KATO Ryohei Gimnastyka sportowa
26. (30 VII) TANAKA Yusuke Gimnastyka sportowa
27. (12 VIII) YONEMITSU Tatsuhiro Zapasy
28. (11 VIII) TAKESHITA Yoshie Siatkówka
29. (11 VIII) NAKAMICHI Hitomi Siatkówka
30. (11 VIII) INOUE Kaori Siatkówka
31. (11 VIII) OTOMO Ai Siatkówka
32. (11 VIII) KANO Maiko Siatkówka
33. (11 VIII) SAKODA Saori Siatkówka
34. (11 VIII) YAMAGUCHI Mai Siatkówka
35. (11 VIII) SHINNABE Risa Siatkówka
36. (11 VIII) ARAKI Erika Siatkówka
37. (11 VIII) SHIMIZU Satoshi Boks
38. (11 VIII) KIMURA Saori Siatkówka
39. (11 VIII) EBATA Yukiko Siatkówka
40. (11 VIII) SANO Yuko Siatkówka
41. (11 VIII) MURATA Ryota Boks
42. (9 VIII) KAIHORI Ayumi Piłka nożna
43. (9 VIII) KINGA Yukari Piłka nożna
44. (9 VIII) MIYAMA Aya Piłka nożna
45. (9 VIII) IWASHIMIZU Azusa Piłka nożna
46. (9 VIII) SAKAGUCHI Mizuho Piłka nożna
47. (9 VIII) FUKUMOTO Miho Piłka nożna
48. (9 VIII) IWABUCHI Mana Piłka nożna
49. (9 VIII) ANDO Kozue Piłka nożna
50. (9 VIII) KAWASUMI Nahomi Piłka nożna
51. (9 VIII) OHNO Shinobu Piłka nożna
52. (9 VIII) TAKASE Megumi Piłka nożna
53. (9 VIII) SAWA Homare Piłka nożna
54. (9 VIII) MARUYAMA Karina Piłka nożna
55. (9 VIII) TANAKA Asuna Piłka nożna
56. (9 VIII) SAMESHIMA Aya Piłka nożna
57. (9 VIII) OGIMI Yuki Piłka nożna
58. (9 VIII) YANO Kyoko Piłka nożna
59. (9 VIII) KUMAGAI Saki Piłka nożna
60. (3 VIII) SUGIMOTO Mika Judo
61. (28 VII) HIRAOKA Hiroaki Judo
62. (30 VII) NAKAYA Riki Judo
63. (29 VII) EBINUMA Masashi Judo
64. (30 VII) MATSUMOTO Kaori Judo
65. (31 VII) UENO Yoshie Judo
66. (1 VIII) NISHIYAMA Masashi Judo
67. (4 VIII) KITAJIMA Kosuke Pływanie
68. (4 VIII) FUJII Takuro Pływanie
69. (2 VIII) IRIE Ryosuke Pływanie
70. (4 VIII) IRIE Ryosuke Pływanie
71. (30 VII) IRIE Ryosuke Pływanie
72. (4 VIII) MATSUDA Takeshi Pływanie
73. (31 VII) MATSUDA Takeshi Pływanie
74. (28 VII) HAGINO Kosuke Pływanie
75. (5 VIII) MUROFUSHI Koji Lekkoatletyka
76. (4 VIII) UEDA Haruka Pływanie
77. (1 VIII) TATEISHI Ryo Pływanie
78. (30 VII) TERAKAWA Aya Pływanie
79. (4 VIII) TERAKAWA Aya Pływanie
80. (30 VII) SUZUKI Satomi Pływanie
81. (2 VIII) SUZUKI Satomi Pływanie
82. (4 VIII) SUZUKI Satomi Pływanie
83. (4 VIII) KATO Yuka Pływanie
84. (1 VIII) HOSHI Natsumi Pływanie
12. więcej Kazachstan (KAZ) 7 1 5 13 13 8
1. (5 VIII) RYPAKOVA Olga Lekkoatletyka
2. (9 VIII) MANYUROVA Guzel Zapasy
3. (29 VII) CHINSHANLO Zulfiya Podnoszenie ciężarów
4. (28 VII) VINOKUROV Alexandr Kolarstwo szosowe
5. (31 VII) MANEZA Maiya Podnoszenie ciężarów
6. (3 VIII) PODOBEDOVA Svetlana Podnoszenie ciężarów
7. (6 VIII) GAJIYEV Danyal Zapasy
8. (4 VIII) ILYIN Ilya Podnoszenie ciężarów
9. (12 VIII) NIYAZYMBETOV Adilbek Boks
10. (12 VIII) SAPIYEV Serik Boks
11. (9 VIII) VOLNOVA Marina Boks
12. (12 VIII) TANATAROV Akzhurek Zapasy
13. więcej Holandia (NED) 6 6 8 20 16 22
1. (29 VII) VOS Marianne Kolarstwo szosowe
2. (7 VIII) MULDER Teun Kolarstwo torowe
3. (10 VIII) SMULDERS Laura Kolarstwo – BMX
4. (11 VIII) BALKESTEIN Marcel Hokej na trawie
5. (10 VIII) van AS Naomi Hokej na trawie
6. (7 VIII) ZONDERLAND Epke Gimnastyka sportowa
7. (11 VIII) BAART Sander Hokej na trawie
8. (10 VIII) de BLAEIJ Merel Hokej na trawie
9. (10 VIII) AGLIOTTI Marilyn Hokej na trawie
10. (11 VIII) BAKKER Billy Hokej na trawie
11. (11 VIII) van der HORST Robert Hokej na trawie
12. (10 VIII) van MALE Kitty Hokej na trawie
13. (10 VIII) GODERIE Maartje Hokej na trawie
14. (10 VIII) LAMMERS Kim Hokej na trawie
15. (10 VIII) SOMBROEK Joyce Hokej na trawie
16. (10 VIII) de GOEDE Eva Hokej na trawie
17. (10 VIII) HOOG Ellen Hokej na trawie
18. (10 VIII) POLKAMP Sophie Hokej na trawie
19. (10 VIII) DIRKSE van den HEUVEL Carlien Hokej na trawie
20. (11 VIII) STOCKMANN Jaap Hokej na trawie
21. (11 VIII) HOFMAN Rogier Hokej na trawie
22. (10 VIII) JONKER Kelly Hokej na trawie
23. (11 VIII) EVERS Floris Hokej na trawie
24. (10 VIII) van MAASAKKER Caia Hokej na trawie
25. (10 VIII) van GEFFEN Margot Hokej na trawie
26. (11 VIII) JENNISKENS Tim Hokej na trawie
27. (10 VIII) PAUMEN Maartje Hokej na trawie
28. (11 VIII) de NOOIJER Teun Hokej na trawie
29. (6 VIII) BOUWMEESTER Marit Żeglarstwo
30. (11 VIII) VERGA Valentin Hokej na trawie
31. (11 VIII) KEMPERMAN Robbert Hokej na trawie
32. (11 VIII) van der WEERDEN Mink Hokej na trawie
33. (11 VIII) JOLIE Wouter Hokej na trawie
34. (11 VIII) VERMEULEN Klaas Hokej na trawie
35. (10 VIII) WELTEN Lidewij Hokej na trawie
36. (11 VIII) de VOOGD Bob Hokej na trawie
37. (10 VIII) BERKHOUT Lobke Żeglarstwo
38. (7 VIII) van RIJSSELBERGE Dorian Żeglarstwo
39. (11 VIII) WEUSTHOF Roderick Hokej na trawie
40. (11 VIII) de WIJN Sander Hokej na trawie
41. (10 VIII) WESTERHOF Lisa Żeglarstwo
42. (1 VIII) BOSCH Edith Judo
43. (2 VIII) GROL Henk Judo
44. (b.d.) GAL Edward Jeździectwo
45. (2 VIII) REPELAER van DRIEL Roline Wioślarstwo
46. (2 VIII) BELDERBOS Claudia Wioślarstwo
47. (2 VIII) KINGMA Nienke Wioślarstwo
48. (28 VII) DEKKER Inge Pływanie
49. (28 VII) SCHREUDER Hinkelien Pływanie
50. (b.d.) SCHRODER Gerco Jeździectwo
51. (b.d.) SCHRODER Gerco Jeździectwo
52. (b.d.) van der VLEUTEN Maikel Jeździectwo
53. (b.d.) HOUTZAGER Marc Jeździectwo
54. (2 VIII) ACHTERBERG Chantal Wioślarstwo
55. (b.d.) CORNELISSEN Adelinde Jeździectwo
56. (b.d.) CORNELISSEN Adelinde Jeździectwo
57. (b.d.) VRIELING Jur Jeździectwo
58. (2 VIII) BOUW Carline Wioślarstwo
59. (2 VIII) de GROOT Sytske Wioślarstwo
60. (b.d.) van GRUNSVEN Anky Jeździectwo
61. (2 VIII) VEENHOVEN Jacobine Wioślarstwo
62. (2 VIII) SCHELLEKENS Anne Wioślarstwo
63. (2 VIII) de HAAN Annemiek Wioślarstwo
64. (2 VIII) KROMOWIDJOJO Ranomi Pływanie
65. (28 VII) KROMOWIDJOJO Ranomi Pływanie
66. (4 VIII) KROMOWIDJOJO Ranomi Pływanie
67. (4 VIII) VELDHUIS Marleen Pływanie
68. (28 VII) VELDHUIS Marleen Pływanie
69. (28 VII) HEEMSKERK Femke Pływanie
14. więcej Ukraina (UKR) 6 5 9 20 27 23
1. (1 VIII) KOZHENKOVA Anastasiia Wioślarstwo
2. (1 VIII) DEMENTIEVA Yana Wioślarstwo
3. (1 VIII) TARASENKO Kateryna Wioślarstwo
4. (1 VIII) DOVGODKO Nataliya Wioślarstwo
5. (9 VIII) OSYPENKO-RADOMSKA Inna Kajakarstwo
6. (11 VIII) OSYPENKO-RADOMSKA Inna Kajakarstwo
7. (30 VII) KALINA Yuliya Podnoszenie ciężarów
8. (12 VIII) ANDRIITSEV Valerii Zapasy
9. (6 VIII) TOROKHTIY Oleksiy Podnoszenie ciężarów
10. (12 VIII) LOMACHENKO Vasyl Boks
11. (29 VII) KOSTEVYCH Olena Strzelectwo
12. (1 VIII) KOSTEVYCH Olena Strzelectwo
13. (11 VIII) USYK Oleksandr Boks
14. (12 VIII) GVOZDYK Oleksandr Boks
15. (11 VIII) BERINCHYK Denys Boks
16. (12 VIII) SHELESTYUK Taras Boks
17. (6 VIII) RADIVILOV Igor Gimnastyka sportowa
18. (11 VIII) CHEBAN Yuri Kajakarstwo
19. (5 VIII) SALADUHA Olha Lekkoatletyka
20. (11 VIII) PYATNYTSYA Oleksandr Lekkoatletyka
21. (10 VIII) RYEMYEN Mariya Lekkoatletyka
22. (4 VIII) YOSYPENKO Lyudmyla Lekkoatletyka
23. (10 VIII) POVH Olesya Lekkoatletyka
24. (10 VIII) STUY Hrystyna Lekkoatletyka
25. (30 VII) SHEMYAKINA Yana Szermierka
26. (1 VIII) KHARLAN Olga Szermierka
27. (10 VIII) BRYZGINA Elyzaveta Lekkoatletyka
15. więcej Nowa Zelandia (NZL) 6 2 5 13 9 5
1. (8 VIII) TUKE Blair Żeglarstwo
2. (8 VIII) BURLING Peter Żeglarstwo
3. (11 VIII) CARRINGTON Lisa Kajakarstwo
4. (10 VIII) ALEH Jo Żeglarstwo
5. (10 VIII) POWRIE Olivia Żeglarstwo
6. (2 VIII) SULLIVAN Joseph Wioślarstwo
7. (3 VIII) MURRAY Eric Wioślarstwo
8. (3 VIII) DRYSDALE Mahe Wioślarstwo
9. (2 VIII) COHEN Nathan Wioślarstwo
10. (4 VIII) URU Storm Wioślarstwo
11. (1 VIII) SCOWN Rebecca Wioślarstwo
12. (4 VIII) TAYLOR Peter Wioślarstwo
13. (1 VIII) HAIGH Juliette Wioślarstwo
14. (3 VIII) BOND Hamish Wioślarstwo
15. (6 VIII) ADAMS Valerie Lekkoatletyka
16. (6 VIII) ADAMS Valerie Lekkoatletyka
17. (3 VIII) GATE Aaron Kolarstwo torowe
18. (3 VIII) SERGENT Jesse Kolarstwo torowe
19. (3 VIII) BEWLEY Sam Kolarstwo torowe
20. (7 VIII) van VELTHOOVEN Simon Kolarstwo torowe
21. (3 VIII) GOUGH Westley Kolarstwo torowe
22. (3 VIII) RYAN Marc Kolarstwo torowe
23. (10 VIII) WALKER Sarah Kolarstwo – BMX
24. (b.d.) POWELL Caroline Jeździectwo
25. (b.d.) PAGET Jonathan Jeździectwo
26. (b.d.) NICHOLSON Andrew Jeździectwo
27. (b.d.) TODD Mark Jeździectwo
28. (b.d.) RICHARDS Jonelle Jeździectwo
16. więcej Kuba (CUB) 5 3 6 14 24 27
1. (1 VIII) CAMBAR RODRIGUEZ Ivan Podnoszenie ciężarów
2. (6 VIII) LOPEZ NUNEZ Mijain Zapasy
3. (12 VIII) LOPEZ AZCUY Livan Zapasy
4. (29 VII) BERMOY ACOSTA Yanet Judo
5. (11 VIII) DESPAIGNE Robelis Taekwondo
6. (3 VIII) ORTIZ Idalys Judo
7. (1 VIII) GONZALEZ Asley Judo
8. (11 VIII) IGLESIAS SOTOLONGO Roniel Boks
9. (11 VIII) ALVAREZ ESTRADA Lazaro Boks
10. (12 VIII) TOLEDO LOPEZ Yasniel Boks
11. (12 VIII) RAMIREZ CARRAZANA Robeisy Boks
12. (3 VIII) PUPO Leuris Strzelectwo
13. (6 VIII) SILVA Yarisley Lekkoatletyka
14. (9 VIII) SUAREZ Leonel Lekkoatletyka
17. więcej Iran (IRI) 4 5 3 12 2 6
1. (6 VIII) NASIRSHELAL Navab Podnoszenie ciężarów
2. (3 VIII) ROSTAMI Kianoush Podnoszenie ciężarów
3. (7 VIII) ANOUSHIRAVANI HAMLABAD Sajjad Podnoszenie ciężarów
4. (7 VIII) SALIMIKORDASIABI Behdad Podnoszenie ciężarów
5. (9 VIII) BAGHERI MOTAMED Mohammad Taekwondo
6. (7 VIII) HADADI Ehsan Lekkoatletyka
7. (6 VIII) NOROOZI Omid Haji Zapasy
8. (7 VIII) REZAEI Ghasem Gholamreza Zapasy
9. (11 VIII) LASHGARI Ehsan Naser Zapasy
10. (5 VIII) SORYAN REIHANPOUR Hamid Mohammad Zapasy
11. (11 VIII) GHASEMI Komeil Zapasy
12. (10 VIII) GOUDARZI Sadegh Saeed Zapasy
18. więcej Jamajka (JAM) 4 4 4 12 11 5
1. (4 VIII) FRASER-PRYCE Shelly-Ann Lekkoatletyka
2. (8 VIII) FRASER-PRYCE Shelly-Ann Lekkoatletyka
3. (10 VIII) FRASER-PRYCE Shelly-Ann Lekkoatletyka
4. (10 VIII) CALVERT Schillonie Lekkoatletyka
5. (11 VIII) WILLIAMS-MILLS Novlene Lekkoatletyka
6. (10 VIII) STEWART Kerron Lekkoatletyka
7. (11 VIII) LLOYD Shereefa Lekkoatletyka
8. (11 VIII) WILLIAMS Shericka Lekkoatletyka
9. (11 VIII) FRATER Michael Lekkoatletyka
10. (9 VIII) BOLT Usain Lekkoatletyka
11. (5 VIII) BOLT Usain Lekkoatletyka
12. (11 VIII) BOLT Usain Lekkoatletyka
13. (11 VIII) BLAKE Yohan Lekkoatletyka
14. (5 VIII) BLAKE Yohan Lekkoatletyka
15. (9 VIII) BLAKE Yohan Lekkoatletyka
16. (8 VIII) PARCHMENT Hansle Lekkoatletyka
17. (4 VIII) CAMPBELL-BROWN Veronica Lekkoatletyka
18. (10 VIII) CAMPBELL-BROWN Veronica Lekkoatletyka
19. (11 VIII) WHYTE Rosemarie Lekkoatletyka
20. (11 VIII) CARTER Nesta Lekkoatletyka
21. (9 VIII) WEIR Warren Lekkoatletyka
22. (10 VIII) SIMPSON Sherone Lekkoatletyka
23. (11 VIII) BAILEY-COLE Kemar Lekkoatletyka
24. (10 VIII) HENRY-ROBINSON Samantha Lekkoatletyka
25. (11 VIII) DAY Christine Lekkoatletyka
19. więcej Czechy (CZE) 4 3 3 10 6 8
1. (4 VIII) SYKOROVA Adela Strzelectwo
2. (11 VIII) SVOBODA David Pięciobój nowoczesny
3. (8 VIII) HEJNOVA Zuzana Lekkoatletyka
4. (12 VIII) KULHAVY Jaroslav Kolarstwo górskie
5. (9 VIII) SPOTAKOVA Barbora Lekkoatletyka
6. (9 VIII) DOSTAL Josef Kajakarstwo
7. (9 VIII) HAVEL Daniel Kajakarstwo
8. (9 VIII) STERBA Jan Kajakarstwo
9. (1 VIII) HRADILEK Vavrinec Kajakarstwo górskie
10. (3 VIII) SYNEK Ondrej Wioślarstwo
11. (9 VIII) TREFIL Lukas Kajakarstwo
20. więcej Korea Północna (PRK) 4 0 2 6 6 5
1. (29 VII) AN Kum Ae Judo
2. (30 VII) KIM Un Guk Podnoszenie ciężarów
3. (28 VII) RYANG Chun Hwa Podnoszenie ciężarów
4. (29 VII) OM Yun Chol Podnoszenie ciężarów
5. (10 VIII) YANG Kyong Il Zapasy
6. (1 VIII) RIM Jong Sim Podnoszenie ciężarów
21. więcej Hiszpania (ESP) 3 10 4 17 18 19
1. (7 VIII) GOMEZ Javier Triathlon
2. (9 VIII) UNDA Maider Zapasy
3. (8 VIII) YAGUE ENRIQUE Brigitte Taekwondo
4. (8 VIII) GONZALEZ BONILLA Joel Taekwondo
5. (10 VIII) GARCIA HEMME Nicolas Taekwondo
6. (10 VIII) CARBONELL BALLESTERO Ona Pływanie synchroniczne
7. (7 VIII) CARBONELL BALLESTERO Ona Pływanie synchroniczne
8. (10 VIII) CABELLO RODILLA Alba Pływanie synchroniczne
9. (9 VIII) ESTER RAMOS Laura Piłka wodna
10. (9 VIII) GARCIA Maica Piłka wodna
11. (9 VIII) PAREJA Jennifer Piłka wodna
12. (9 VIII) BLAS MARTINEZ Andrea Piłka wodna
13. (9 VIII) ESPAR LLAQUET Anni Piłka wodna
14. (10 VIII) KLAMBURG ROQUE Paula Pływanie synchroniczne
15. (10 VIII) MONTRUCCHIO BEAUS Irene Pływanie synchroniczne
16. (9 VIII) LOPEZ VENTOSA Laura Piłka wodna
17. (9 VIII) PENA CARRASCO Pilar Piłka wodna
18. (1 VIII) BELMONTE GARCIA Mireia Pływanie
19. (3 VIII) BELMONTE GARCIA Mireia Pływanie
20. (10 VIII) BASIANA CANELLAS Clara Pływanie synchroniczne
21. (9 VIII) MESEGUER FLAQUE Ona Piłka wodna
22. (9 VIII) ORTIZ REYES Matilde Piłka wodna
23. (9 VIII) TARRAGO AYMERICH Roser Piłka wodna
24. (9 VIII) MIRANDA DORADO Lorena Piłka wodna
25. (10 VIII) CRESPI JAUME Margalida Pływanie synchroniczne
26. (10 VIII) HENRIQUEZ TORRES Thais Pływanie synchroniczne
27. (9 VIII) COPADO AMOROS Ana Piłka wodna
28. (10 VIII) FUENTES FACHE Andrea Pływanie synchroniczne
29. (7 VIII) FUENTES FACHE Andrea Pływanie synchroniczne
30. (9 VIII) BACH PASCUAL Marta Piłka wodna
31. (10 VIII) PONS ARENAS Laia Pływanie synchroniczne
32. (11 VIII) PUMARIEGA MENENDEZ Angela Żeglarstwo
33. (11 VIII) CLAVER Victor Koszykówka
34. (11 VIII) NAVARRO Juan-Carlos Koszykówka
35. (7 VIII) ALABAU NEIRA Marina Żeglarstwo
36. (11 VIII) ECHEGOYEN DOMINGUEZ Tamara Żeglarstwo
37. (11 VIII) GASOL Marc Koszykówka
38. (11 VIII) REYES Felipe Koszykówka
39. (11 VIII) LLULL Sergio Koszykówka
40. (11 VIII) TORO PRIETO PUGA Sofia Żeglarstwo
41. (11 VIII) RODRIGUEZ Sergio Koszykówka
42. (11 VIII) GASOL Pau Koszykówka
43. (11 VIII) SADA Victor Koszykówka
44. (11 VIII) CALDERON Jose Koszykówka
45. (11 VIII) SAN EMETERIO Fernando Koszykówka
46. (11 VIII) FERNANDEZ Rudy Koszykówka
47. (11 VIII) IBAKA Serge Koszykówka
48. (11 VIII) BARNO SAN MARTIN Andrea Piłka ręczna
49. (11 VIII) ALBERTO FRANCISCA Nely Piłka ręczna
50. (11 VIII) AMOROS QUILES Vanessa Piłka ręczna
51. (11 VIII) CIOBANU CIOBANU Mihaela Piłka ręczna
52. (11 VIII) CUADRADO DEHESA Veronica Piłka ręczna
53. (11 VIII) ALONSO BERNARDO Jessica Piłka ręczna
54. (11 VIII) AGUILAR DIAZ Macarena Piłka ręczna
55. (11 VIII) FERNANDEZ MOLINOS Begona Piłka ręczna
56. (11 VIII) FERNANDEZ IBANEZ Beatriz Piłka ręczna
57. (11 VIII) LOPEZ HERRERO Marta Piłka ręczna
58. (11 VIII) ELORZA EGUIARA Patricia Piłka ręczna
59. (11 VIII) MANGUE GONZALEZ Marta Piłka ręczna
60. (11 VIII) NAVARRO JIMENEZ Silvia Piłka ręczna
61. (11 VIII) PINEDO SAENZ Elisabeth Piłka ręczna
62. (2 VIII) CHOURRAUT Maialen Kajakarstwo górskie
63. (11 VIII) CRAVIOTTO RIVERO Saul Kajakarstwo
64. (8 VIII) CAL FIGUEROA David Kajakarstwo
22. więcej Brazylia (BRA) 3 5 9 17 15 10
1. (12 VIII) MARQUES Yane Pięciobój nowoczesny
2. (9 VIII) ARAUJO Adriana Boks
3. (12 VIII) FALCAO FLORENTINO Yamaguchi Boks
4. (11 VIII) FALCAO FLORENTINO Esquiva Boks
5. (6 VIII) NABARRETE ZANETTI Arthur Gimnastyka sportowa
6. (28 VII) KITADAI Felipe Judo
7. (28 VII) PEREIRA Thiago Pływanie
8. (3 VIII) SILVA Rafael Judo
9. (3 VIII) CIELO Cesar Pływanie
10. (28 VII) MENEZES Sarah Judo
11. (2 VIII) AGUIAR Mayra Judo
12. (11 VIII) LINS Danielle Siatkówka
13. (11 VIII) MENEZES Thaisa Siatkówka
14. (11 VIII) SILVA Adenizia Siatkówka
15. (11 VIII) CLAUDINO Fabiana Siatkówka
16. (11 VIII) CAIXETA Tandara Siatkówka
17. (11 VIII) PEQUENO Paula Siatkówka
18. (11 VIII) RODRIGUES Fernanda Siatkówka
19. (11 VIII) OLIVEIRA Fabiana Siatkówka
20. (11 VIII) PEREIRA Natalia Siatkówka
21. (11 VIII) CASTRO Sheilla Siatkówka
22. (11 VIII) CARVALHO Jaqueline Siatkówka
23. (8 VIII) FRANCA Larissa Siatkówka plażowa
24. (5 VIII) PRADA Bruno Żeglarstwo
25. (5 VIII) SCHEIDT Robert Żeglarstwo
26. (11 VIII) FERREIRA Fernanda Siatkówka
27. (8 VIII) SILVA Juliana Siatkówka plażowa
28. (11 VIII) NETO Piłka nożna
29. (11 VIII) ALEX SANDRO Piłka nożna
30. (11 VIII) OSCAR Piłka nożna
31. (11 VIII) SANDRO Piłka nożna
32. (11 VIII) THIAGO SILVA Piłka nożna
33. (11 VIII) DANILO Piłka nożna
34. (11 VIII) HULK Piłka nożna
35. (11 VIII) LUCAS Piłka nożna
36. (11 VIII) GABRIEL Piłka nożna
37. (11 VIII) JUAN JESUS Piłka nożna
38. (11 VIII) MARCELO Piłka nożna
39. (11 VIII) GANSO Piłka nożna
40. (11 VIII) ALEXANDRE PATO Piłka nożna
41. (11 VIII) LEANDRO DAMIAO Piłka nożna
42. (11 VIII) NEYMAR Piłka nożna
43. (11 VIII) RAFAEL Piłka nożna
44. (11 VIII) ROMULO Piłka nożna
45. (11 VIII) BRUNO UVINI Piłka nożna
23. więcej Republika Południowej Afryki (RSA) 3 2 1 6 1 6
1. (29 VII) van der BURGH Cameron Pływanie
2. (2 VIII) NDLOVU Sizwe Wioślarstwo
3. (2 VIII) THOMPSON James Wioślarstwo
4. (2 VIII) SMITH John Wioślarstwo
5. (2 VIII) BRITTAIN Matthew Wioślarstwo
6. (3 VIII) le CLOS Chad Pływanie
7. (31 VII) le CLOS Chad Pływanie
8. (9 VIII) HARTLEY Bridgitte Kajakarstwo
9. (11 VIII) SEMENYA Caster Lekkoatletyka
24. więcej Etiopia (ETH) 3 1 3 7 7 7
1. (6 VIII) ASSEFA Sofia Lekkoatletyka
2. (3 VIII) DIBABA Tirunesh Lekkoatletyka
3. (10 VIII) DIBABA Tirunesh Lekkoatletyka
4. (4 VIII) BEKELE Tariku Lekkoatletyka
5. (11 VIII) GEBREMESKEL Dejen Lekkoatletyka
6. (5 VIII) GELANA Tiki Lekkoatletyka
7. (10 VIII) DEFAR Meseret Lekkoatletyka
25. więcej Chorwacja (CRO) 3 1 2 6 5 5
1. (4 VIII) PERKOVIC Sandra Lekkoatletyka
2. (3 VIII) SINKOVIC Martin Wioślarstwo
3. (3 VIII) SINKOVIC Valent Wioślarstwo
4. (3 VIII) MARTIN Damir Wioślarstwo
5. (3 VIII) SAIN David Wioślarstwo
6. (6 VIII) CERNOGORAZ Giovanni Strzelectwo
7. (9 VIII) BARAC Samir Piłka wodna
8. (9 VIII) BULJUBASIC Ivan Piłka wodna
9. (9 VIII) PAVIC Josip